Paylaş

Milli takımımızın da yer aldığı Avrupa Şampiyonası (Euro 2016) tüm hızıyla devam ediyor. Avrupanın en güçlü 24 milli takımın yer aldığı turnuvada oynanan maçlar sonrasında bazı takımlar turnuvaya veda edecek ve geriye finallere gitmeye aday 16 takım kalacak.

Birbirinden güçlü takımların ve dünya yıldızlarının yer aldığı turnuvayı tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla takip etmek isterseniz, UEFA tarafından geliştirilen Euro 2016 uygulaması tam sizlere göre. Mobil cihazınızın uygulama marketinden ücretsiz şekilde indirilebilen uygulama sayesinde ilgilendiğiniz takımlar ve oyuncular hakkındaki gelişmelerden anlık olarak haberdar olabiliyorsunuz.

Uygulamayı cihazınızın uygulama marketinden ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz.

uefa_1

Daha sonra uygulama açılış ekranından favori takımlarınızı ve favori oyuncularınızı seçiyorsunuz.

uefa_2

uefa_3

uefa_4

Uygulama içerisinde birden fazla favori takım ve oyuncu seçimi yapabiliyorsunuz.

uefa_5

Seçim işlemlerini bitirdiğinizde uygulama ana ekranında seçtiğiniz takımların maçları, seçim sırasına göre listelenecektir. Ayrıca seçimini yapmadığınız diğer takımların maçlarını da uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Uygulama, bildirim özelliğine sahip olan bir uygulama olduğundan takımınız ile ilgili anlık gelişmeleri akıllı cihazınızda bildirim olarak da görebiliyorsunuz.

uefa_6

Uygulama ile Euro 2016 süresi boyunca keyifli vakit geçirmenizi dileyerek aynı zamanda milli takımımıza da başarılar diliyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.