Ana Sayfa Rehber Twitter’da E-Posta Bildirimleri Nasıl Açılır ve Kapatılır? (Resimli Anlatım)

Twitter’da E-Posta Bildirimleri Nasıl Açılır ve Kapatılır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
Twitter'da E-Posta Bildirimleri Nasıl Açılır ve Kapatılır? (Resimli Anlatım)

Twitter, 140 karakter kullanımlı Tweet uygulamasıyla kısa süre içerisinde sosyal medyanın en popüler ağı haline gelmiş durumda. Kullanımı bakımından diğer sosyal medya ağlarından farklı olmasıyla da dikkatleri üzerine geçen bu ağda, gelen bildirimlerin E-posta” adresine iletilmesi için ayarların nereden yapılacağının bilinmemesi de kullanıcıları sorun teşkil edebilmektedir. Twitter‘da E-posta bildirimlerini açma ve kapatma ayarlarının nereden ve nasıl yapılacağını sizler için araştırdık. İşlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz olacaktır.

  • Öncelikle boş bir internet sayfası açıp adres satırını temizliyerek “www.twitter.com/signup” yazıp Enter‘a bastıktan sonra açılan sayfada Twitter hesabımızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek hesabımıza giriş yapıyoruz.

  • Hesabımıza giriş gerçekleştirdikten sonra açılan sayfanın sağ üst tarafında yer alan profil resmimize tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

  • Açılan menü listesi içerisinde buluna Ayarlar” menüsüne tıklıyoruz.

  • Açılan sayfasından sol tarafında bulunan menüler içerisinden E-posta bildirimleri” menüsüne tıklıyoruz.

  • “E-posta bildirimleri” başlığı altında bir sayfa gelecektir. Bu sayfada, Twitter’ın sana ne zaman ve ne sıklıkta e-posta gönderileceğini kontrol” yazısının sağ alt kısmında yer alan Etkinleştir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

  • E-posta bildirimleri‘ni açtıktan sonra ilerleyen dönemde tekrar kapatmak için, aynı yere gelip aktifleştirmiş olduğumuz ayar bölümünün alt kısmında yer alan, Kapat” butonuna tıklamamız halinde, açtığımız E-posta bildirimlerini” kapatmış olacağız.
  • Twitter‘da, E-posta bildirimleri açma ve kapama ayarlarını yapılandırma işlemlerini tamamladık.

İyi Tweet’ler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin