Ana Sayfa Rehber Twitter’da Arama Geçmişini Temizleme (Resimli Anlatım)

Twitter’da Arama Geçmişini Temizleme (Resimli Anlatım)

2
Paylaş

Bu yazımızda Twitter‘da arama geçmişinin nasıl silineceğini siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Şayet bir sosyal medya kullanıcısı olarak gizliliğe önem veriyorsanız, gezinti yaptığımız ağlardan, geçmiş verilerin temizlemesine de mutlaka önem veriyorsunuzdur. Twitter‘da da arama verilerinin temizlenmesiyle ilgili işlemleri gerçekleştirmek isteyen birçok kullanıcı, işlemlerin nasıl yapılacağına ilişkin sorunlar yaşamaktadır. Bu işlem için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

  • Öncelikle Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Devamında karşımıza gelen ekranda yer alan Arama Çubuğu alanına gelip, Arama butonuna tıklıyoruz.

 

  • Karşımıza Twitter‘da daha öncesinde arama yapmış olduğumuz kişilerin isimleri yer alacaktır. Bunları silmek için ekranın sağ üst bölümünde yer alan Tümünü Temizle” butonuna tıklıyoruz. İşlemleri sağladıktan sonra Twitter’da Arama Geçmişini Temizleme” işlemini tamamlamış olacaksınız.
  • Gizliliğe önem veren kişilerin bu menüler üzerinden işlemleri sağlaması durumunda Arama” veri geçmişinde tüm arananlar temizlenecektir.

 

Artık gezintinize dilediğiniz gibi devam edebilir, dilediğiniz kişiyi arayıp işlem sonrasında aranan kişinin görünmemesi adına geçmiş bilgileri silebilirsiniz.

İyi gezintiler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

2 YORUMLAR

  1. merhaba daha önce aradıgım kişileri arama motorunda tekrar görüyorum yanı en ufak harfini yazsam direk çıkıyor bunu nasıl sılebılırım acıl hesabı dondursam bi süre gecermı yoksa hesabı kapatacam

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin