Ana Sayfa Destek Twitter Profilime Kimler Baktı? (Resilmli Anlatım)

Twitter Profilime Kimler Baktı? (Resilmli Anlatım)

1
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Twitter kullanıcılarının “Profilime kimler baktı?”, “Attığım twit kimler tarafından  görüntülendi?” gibi sorularının net yanıtlarını makalemizde sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle kullanıcıların, Twitter profiline bakanları direkt olarak görebileceği bir uygulama bulunmuyor. “Profilime kimler baktı?” sorusuna cevap aramak, size sadece vakit kaybı olarak geri dönecektir. İnternette, “Profilime kimler baktı?” diye aratıp bulduğunuz programların tümü virüslü yazılımlar ve hesap ele geçirmek için kullanılan hileli programlardır.
Twitter içerisinde bulunan ‘istatistikler’ bölümünden Profil tıklamalarını, atılan twit’in görüntülenme sayısını toplu halde görebiliyorsunuz. Aşağıdaki ekran görüntüsünden, bu bilgileri nasıl görüntüleyebileceğinizi inceleyebilirsiniz.
Twitter Profilime Kimler Baktı? (Resilmli Anlatım)

Bu bilgileri görebilmeniz için öncelikle attığınız bir twit üzerinden ‘twit etkinliğini görüntüle’ butonuna tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Açılan pencerede görüntülenme sayısı, toplam etkileşim sayısı, beğeniler, ayrıntı tıklamaları, profil tıklamaları gibi bilgilerin hepsini görebiliyoruz. Aklınıza takılan, merak ettiğiniz, cevabını öğrenmek istediğiniz sorunları aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Gereksiz yere, boş ve hatta zararlı uygulamalarla hesabınızı tehlikeye atmadan hesabınıza ait istatiksel bilgileri, yukarıda anlattığımız şekilde görüntüleyebilirsiniz.

İyi gezintiler dileriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Twitter ile ilgili güncel konular için takipte kalın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. selam sadece iki takıp ettiğim ve bir takipçim var ama attıgım tweetlere 15 digerine 70 gibi görüntülenme sayısı var.tweetlerim baştan yana kilitli oldugu için nasıl görebiliyorlar bir acıklama yaparsanız sevınırım.tesekkurler

Comments are closed.