Ana Sayfa Güvenlik Twitter Hesabı Nasıl Kurtarılır

Twitter Hesabı Nasıl Kurtarılır

0
11858 teknik destek

Kullanım oranları baz alındığında en sasyonel mikroblog uygulaması olan Twitter’da, kullanıcılar hesap şifrelerini unuttuklarında, şifre sıfırlama adımlarında kayıtlı telefon numalarına veya e-posta adreslerine ulaşamadıklarında ya da tüm bunların dışında Twitter hesaplarını bir başkasının eline geçtiğinde neler yapmaları gerektiğini sizler için derledik.

Öncelikle aşağıdaki link üzerinden Twitter’a erişiyoruz.

https://twitter.com/login?username_or_email=

Sonrasında bu ekranda bulunan Şifreni mi Unuttun butonuna basıyoruz.

Bir sonraki ekrandaki Twitter kullanıcı adımızı girerek hesabımızı buluyoruz.

Telefon numarası ve e-posta adresimize erişemiyorsak veya bu bilgiler başkası tarafından değiştirildiyse Bunlara erişimin yok mu butonuna basarak ilerliyoruz.

11858 teknik destek

Daha sonra açılan ekranda kullanıcı adımızı girerek hesabımızı buluyoruz ve hesabımızın bulunanmasının ardından Hala yardıma mı ihtiyacınız var menüsünü tuşluyoruz.

Bir sonraki ekranda ise telefon numaramıza erişimimiz olmadığı durumlarda Bunun yerine e posta adresi girin butonuna basıyoruz.

 

Son ekranımızda ise aktif kullandığımız bir e-posta adresini iletişim kısmına girdikten sonra bir alt satıra hesabımıza giriş yapamama nedenimizi girerek işlemleri tamamlıyoruz. Talebimize istinaden aktif kullandığımız e-posta adresine 72 saat içerisinde bilgi talep eden bir e-posta düşecektir. Twitter tarafından talep edilen belgeleri sisteme yüklememizin ardından hesabın sahibi olduğumuza ikna olduklarında hesabımıza erişebileceğimiz giriş linki yine aynı e-posta adresimize gönderilecektir.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikTwitter’da Rehberinizdeki Kişilere Erişin
Sonraki İçerikFacebook’a İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kodu Ekleme
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.