Ana Sayfa İnceleme Türkiye’nin İlk ‘1500 Ansilümen’ Led Projeksiyon Cihazı “Promacto Pro X14” Özellikleri ve...

Türkiye’nin İlk ‘1500 Ansilümen’ Led Projeksiyon Cihazı “Promacto Pro X14” Özellikleri ve Fiyatı

0
Türkiye’nin İlk '1500 Ansilümen' Led Projeksiyon Cihazı “Promacto Pro X14” Özellikleri ve Fiyatı

1500 Ansilümen özelliğine sahip projeksiyonlar arasında yerini iyice sağlamlaştırmış olan Promacto Pro x14, toplam 0,80 kg ağırlığında. Ofis, ev ve birçok eğitim merkezinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü işlevselliğe sahip bir projeksiyon. Özellikle Android işletim sistemine sahip bu cihaz 1GHz’lik 4çekirdekli işlemciye, grafik işlemci olarak da Mali-450 grafik işlemciye sahip olması gerçekten mükemmel. Ayrıca güncel teknolojiyi takip etmeniz için H.265 kodek paketine sahip.

Promacto Pro X14, Dual-Band Wi-Fi teknolojisi sayesinde hem 2.4 Ghz hem de 5Ghz frekans aralıklarını kullanarak çok iyi düzeyde kablosuz internet bağlantısı sunar. Bu sayede kablosuz klavye, mouse ve diğer tüm cihazlarınıza bağlanırken geniş bant aralığıyla da çok hızlı bir şekilde bağlanabileceksiniz. Artık siz de evinizde sinema keyfini sınırsızca yaşayacaksınız.

Sadece kablosuz özelliği bulunmayan Promacto pro X14, ayrıca kablolu Ethernet bağlanıtısına da sahip. İster işyerinizde, ister eğitim merkezlerinde Wi-Fi’nin kısıtlı olduğu bölgelerde Ethernet portu ile kesintisiz olarak internete bağlanabilir ve yerel ağınızda paylaştığınız verileri projeksiyonda görünteleyebilirsiniz.

Kendinde barındırdığı diğer bir özellik de yüksek veri aktarım özelliğine sahip olan Bluetooth 4.0 teknolojisi. Artık hemen hemen herkes, kablosuz hoparlör kullanıyor ve bunlara bağlantıda Bluetooth sayesinde oluyor. Bu projeksiyonla bir kereliğine hoparlörünüze bağlandıktan sonra eşleşme tamamdır. Artık hiç vakit kaybetmeden cihazınıza bağlanıp evinizde sinema keyfi yaşabilir ya da işyerinizde sunumlarınızı kolaylık yapabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Piyasada bulunan tüm kablosuz mouse ve klavyelere bağlanabilme özelliğine sahip olan bu cihaz, internetten kolaylıkla her şeye erişip düzenlemenize yardımcı olabilecek. Ofis dökümanlarınızda özellikle Word-Exel-Powerpoint gibi ofis dosyalarınızda her türlü değişikliği yapabilir ve dosyalarınızı her türlü formatta kaydedebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Miracast Teknolojisi sayesinde aynı ağda bulunan Android telefon veya tabletinizin ekranını kablosuz olarak projektöre aktarabilirsiniz. Airplay özelliği sayesinde iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı da bu projektöre bağlayıp görüntü aktarımını sağlayabilirsiniz. Resim, müzik ve daha birçok dosyayı bu özellikle telefon veya tabletinize aktarabilirsiniz.

Promacto Pro X14, 1280×800 HD çözünürlüğüyle, görüntülerde hiçbir netlik kaybı olmadan izlenim sunma olanağına sahip. 20.000:1 dynamic kontrast oranı ile de keskin görüntüler sunmakta. Bu sayede internetten izleyeceğiniz tüm filimlerinizi HD kalitesiyle rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Otomatik 3D algılama fonksiyonuyla, ister flash belleğinizden ister internetten 3D filmlerinizi rahatlıkla izleyebileceksiniz Tek bir tuşla 3D özelliğini aktif edip 3D gözlüğünüzle, 3D filimerin keyfini süreceksiniz. SPDIF çıkışı sayesinde, projeksiyon cihazından dijital ses alabilmenizi sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde Dolby Digital desteği ve Surround ses ile gerçek sinema deneyimini evinizde yaşayabileceksiniz.

Fiyat olarak alıcıların beklentilerini nasıl karşılar bilmiyoruz ama şu anki etiket fiyatı tam olarak 2600TL.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

  • 3D Özellikleri: Active 3D, Side by Side, Top Bottom, BlueRay 3D Flash Bellekten direkt.
  • Android Özellikleri: Android 4.4 version, CPU: Cortex-A9 Quad Core 1 Ghz, GPU: Quad Core, RAM: DDR3 1 GB,ROM: 1+4 GB TF
  • Wi-Fi Özellikleri: Dual-Band (2.4 / 5 Ghz) 802
  • Doğal Çözünürlük: 1280 x 800 Wide XGA
  • Desteklenen Çözünürlük: 720P / 1080P
  • Lamba Ömrü: 30.000 Saat
  • Işık Gücü Parlaklık: 1500 Ansi lumens
  • Lens Büyütme: 1.2
  • Keystone: Otomatik dijital keystone ve ayrıca Manuel +-40 derece
  • Ses Çıkışı: SPDIF / Optik ses çıkışı 5.1 ve 7.1 kanal desteği,3.5mm Stereo Jack çıkışı

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA