Ana Sayfa Haberler Tunçmatik EnergyCard

Tunçmatik EnergyCard

0
Paylaş

Taşınabilir şarj cihazları her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor. Özellikle akıllı telefonlarını aktif kullanan ve gün içerisinde fazla seyahat eden kişilerin taleplerini karşılayan bu cihazlar arasında ‘Tunçmatik EnergyCard‘ da eklendi.

energy-1

Ancak bu ürün diğer taşınabilir şarj cihazlarından biraz farklı. Diğerlerine göre çok daha portatif. Şöyle ki; Tunçmatik EnergyCard adeta bir kredi kartı boyutunda. Ve incelik konusunda da diğer taşınabilir şarj cihazlarına göre çok çok daha ince.

energy2

Aynı zaman üründe yüksek akım koruması,yüksek sıcaklık koruması, yüksek ve düşük voltaj korumasının yanı sıra kısa devre koruması da bulunuyor. Ürünü şarj etmek için ekstradan kablo taşımanıza gerek yok. Kendini şarj etmesini sağlayan kablo ürün anakartına yapışık olarak geliyor ve arka kısma saklabıyor.

Toplam kapasitesinde birazda boyutlarından kaynaklı olarak düşük. 900 mah gibi bir şarj kapasitesine sahip olan bu ürün hiç şarjınız yok durumdayken 1 saat telefon görüşmesi desteği veriyor.

energy3

1 amperlik enerji ile şarj olabilen bu durum 150 dakika içerisinde full şarja ulaşabiliyor ve 0,9 amper gücünde çıkış verebiliyor. Ürünün yan kısımlarında bulunan mini led lambalar sayesinde şarj seviyesini kontrol edebiliyorsunuz

energy4

Ürün ilerleyen günlerde çok kişinin çantasına yerine cüzdanına girecek diyebiliriz. Zira boyutları bu opsiyona oldukça elverişli.. 

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.