Ana Sayfa Haberler TP-Link’ten 20.000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı

TP-Link’ten 20.000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı

0
Paylaş
TP-Link’ten 20.000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı

Dünya genelinde ağ çözümleri geliştiren ve üreten en büyük şirketlerden biri olan TP-Link, kısa bir süre önce giriş yaptığı ‘aksesuar ve alternatif teknoloji çözümleri’ ürün gurubundaki yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere bir süre önce geliştirdiği Neffos serisi ile, akıllı telefon pazarına da giriş yapan ancak bıçak sırtı olan rekabet ortamında umduğu satış grafiğini yakalayamayan şirketin bu alanda sunduğu en son ürün ise 20.000 MAH gibi dev bir kapasiteye sahip, taşınabilir şarj cihazı oldu. Ortalama bir akıllı telefonu yaklaşık 10 defa şarj edebilen ürün, seyahat çantalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alacak gibi görünüyor

TP-Link’ten 20.000 MAH’lik Taşınabilir Şarj Cihazı

Üzerinde bulunan 2 adet USB çıkış portu sayesinde aynı anda 2 adet ürünü şarj edebilen TP-Link TL-PB20100’ün içerisinde LG’nin premium serisi pilleri yer alıyor. Her bir USB çıkış üzerinden 5V/2.4 Amper’lik akım çıkışı sağlayabilen ürün, akıllı telefonlarınızı normal şarj cihazlarına kıyasla %65 daha hızlı şarj edebiliyor. Sahip olduğu koruma filtresi sayesinde hem soğuk hem de sıcak havalarda güvenilir bir kullanım imkanı sağlayabilen TP-Link TL-PB20100, 2 Amper’lik şarj cihazı ile şarj edildiğinde yaklaşık 10 saat içerisinde tam doluluk oranına ulaşabiliyor. Daha çok uzun süren iş, tatil gezileri ve kamp alanlarında kullanıma uygun olan ürün, sahip olduğu devasa pil kapasitesi sayesinde kendi alanında farklılık yaratıyor.

TP-Link TL-PB20100’ü kullanarak günümüzdeki akıllı telefon veya tablet modellerini kaç kereye kadar şarj edebiliriz?’ diye sorarsanız; ürün tam dolu pil kapasitesi ile iPhone SE’yı 10.5 kez, iPhone 6S’i 8.7 kez, Galaxy S7’yi 5.7 kez, iPad Pro 9.7 inç tableti ise 2.3 kez tam dolu pil kapasitesine ulaştırabiliyor. Yüksek depolama alanından ileri gelen fazla şarj sayısının yanı sıra, şarj ettiği tüm ürünleri çeşitli risklere karşı da koruyabilen TL-PB20100, oldukça güvenli bir şarj imkanı sunuyor. Ürün üzerinde yüksek akım, kısa devre, aşırı şarj ve yüksek ısı gibi bir çok koruma sensörü yer alıyor. Ürünün doluluk oranı üzerinde bulunan LED lambalar sayesinde çok kolay şekilde takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda cihaz üzerinde dış kullanımlarda oldukça iş görebilecek led fener özelliği de yer alıyor. iOS, Android ve Windows farketmeksizin bir çok akıllı ürünü ve giyilebilir teknoloji ürünlerini başarılı ve güvenli şekilde şarj edebilen TP-Link TL-PB20100’ü, ülkemizde çeşitli e-ticaret platformları üzerinden 159₺’ye satın alabiliyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.