Ana Sayfa İnternet TP-Link’in Yeni Nesil Sinyal Avcısı: TP-Link RE 355 Özellikleri ve Fiyatı

TP-Link’in Yeni Nesil Sinyal Avcısı: TP-Link RE 355 Özellikleri ve Fiyatı

0

TP-LİNK RE 355, Beyaz ve Gri renlerin ağırlıkta olduğu bir menzil genişletici. Aynı zamanda üzerindeki RJ-45 portu üzerinden kablosuz interneti olmayan cihazlara kablo ile interneti aktarabiliyor. Örneğin, RJ-45 portu olan bir TV ‘ye veya masaüstü bir bilgisayara bağlanabiliyor, bir nevi alıcı görevi yapıyor. Direkt olarak prizden güç alan ürün, yaklaşık 9v tüketim yapıyor ve bu sayede kablo karmaşasının önüne geçiyor.

tp-link-re-355-1

Üzerinde kolay, hızlı ve güvenli bir bağlantı kurmayı sağlayabilen WPS butonu bulunuyor ve mavi led ile aydınlatılmış. Bağlantı kurulurken yanıp sönüyor. Kurulduktan sonra da sabit kalıyor. Bu led aynı zamanda cihazın iyi konumlandırılıp konumlandırılmadığı hakkında da bilgi veriyor. Sinyal kaynağından uzakta kalırsa kırmızıya dönüyor, iyi bir konum bulunca da sabit mavi olarak yanıyor. Ayrıca en az sinyalin bulunduğu kanalı otomatik olarak seçerek diğer sinyallerin olumsuz etkisini engelliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

tp-link-re-355-2

Wi-Fi hızınızı 300Mbps‘den, 2.4GHz + 867Mbps ile 5GHz + 1200Mbps olacak şekilde genişletiyor.

3 adet ayarlanabilir anten sayesinde güvenilir bir kablosuz internet bağlantısı sunuyor. Ayrıca herhangi bir Wi-Fi yönlendirici ile kablosuz erişim noktası olarak da hizmet verir.

TP-Link RE 355, 1.2 Gbps çift bantlı, yüksek hızda sunduğu internet sayesinde büyük dosyaları ücretsiz oyunları kolay ve hızlı bir şekilde indirmeyi sağlıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

tp-link-re-355-3

TP Link evinizde, ofisinizde ölü alan bırakmıyor ve tam bir sinyal avcısı gibi çalışıyor, mükemmel çekim gücü sağlıyor.

RE 355‘in bir artısı da, yazılımda telefon uygulamasının bulunmasıdır. Bu sayede bilgisayar başına geçmeden tüm kurulumu yapabilir, telefon üzerinden o an ağınıza kimlerin bağlandığını görebilir, istemediğiniz cihazları engelleyebilirsiniz. Böylece telefon uygulaması çok büyük kolaylık sağlıyor.

Kullandığınız cihazlarında hız performansını görebilmesi için 802.11 AC standardını desteklemesi gerekiyor. 1Gbps Ethernet portu genişletici ile kablosuz ağda blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, DVD veya akıllı TV’ye bağlanılıyor.

Tasarımı ve antenlerinin yapısı ile göz zevkine de hitap ediyor. 5GHz bandında saniyede 80 megabayt bir hıza ulaşması, yani 4K çözünürlüğündeki içeriklere ulaşması, büyük dosyalar için de hızlı dosya aktarım işlemini mümkün kılması en önemli tercih nedeni.

215-250 TL arasında bir fiyatla internet çılgınlarına sunuluyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA