Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok’ta Geciken Ödemeler İçin Talep Formu Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır ?

TikTok’ta Geciken Ödemeler İçin Talep Formu Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır ?

0

Merhaba değerli takipçilerimiz bugün sizler için TikTok kullanıcılarının yaşadığı problemlerden biri olan para çekme işlemi hakkında bilgiler vereceğiz.

Bildiğiniz üzere TikTok platform üzerinden canlı yayınlar ve canlı yayınlar esnasında canlı yayını takip eden kişiler tarafından gönderilen hediyeler sonucu kullanıcılara belirli miktarda ücretler ödemektedir , bu ücretler yapılan canlı yayınlara ve alınan hediyelere göre katlanarak artmaktadır.

_118124810_tt-girl.jpg (976×549)

Bu durum ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde TikTok kullanan kişilere ek gelir kaynakları sağlamakta , eğer popüler biriyseniz ya da fenomenseniz yapılan canlı yayınlar sonrasında oldukça yüksek miktarlarda paralar kazanmanız mümkün , ayrıca kazanılan paralar döviz olarak hesabımıza yattığı için oldukça önemli bir hal alıyor.

Fakat bazı durumlarda TikTok kullanıcıları hesaplarında ki parayı zamanında çekemiyor ya da bazı durumlarda kalıcı olarak bu konuda engellenebiliyorlar. Makalemizde bu duruma çözüm niteliği sağlayacak adımlardan size bahsedeceğiz.

1-TikTok’ta ki Banka Hesap Bilgileriniz Doğruluğundan Emin Olun

 TikTok bizim hesap bilgilerimizi sistemine kaydeden bir algoritmaya sahip , fakat hesap bilgilerimiz doğru mu ya da yanlış mı bunu ayırt edemez bu nedenle hesap bilgileriniz tamamen doğru olduğundan emin olmanız gerekir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2-Swift Kodunuzun Doğruluğundan Emin Olun

Çoğunuz bu ne diyebilir , açıklayalım ; TikTok uluslararası para transferleri gerçekleştirdiği için ülkemiz bankalarına ait özel uluslararası kodlara ihtiyaç duyar , Swift kodu da bu kodlarının tümünün ismidir , sizler için ülkemiz bankalarının swift kodlarını paylaştık.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

banka-swift-kodlari-c3b6rnekleri.jpg (767×503)

3-TikTok’a Kayıtlı Telefon Numaranızın Doğru ve Güncel Olması Gerekir

TikTok bazı durumlarda çok nadir olsa da para çekim işlemi esnasında kayıtlı telefon numaranıza kod gönderebilir bu nedenle bu bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekiyor , eğer bu konuda bir problem yaşıyorsanız iletişim bilgileriniz kontrol etmenizi öneririm.

4-Bütün Bilgilerim Güncel Fakat Para Çekme İşlemi Yapamıyorum

Makalemizin ana konusu olan kısma geldik , evet bazı durumlarda tüm bilgieriniz güncel olsa da para çekme işlemleri gecikebiliyor ya da günlerce hata alıyoruz bu işlem için bir talep formu oluşturmamız gerekiyor.

120120tiktokentrepreneur_960x540.jpg (960×540)

a) TikTok uygulamasını açarak Sağ alta kısımda bulunan ‘Ben‘ butonuna tıklayalım

b) Alt kısımlarda bulunan ‘Bir Problemi Rapor Et‘ kısmına tıklayalım.

c) Bu kısımda bir çok seçenek bulunmakta ‘Canlı Yayın / Ödeme / Ödüller kısmına tıklayalım.

d)Ödeme ve Ödüller‘ seçeneğine tıklayalım.

e)Diğer‘ seçeneğine tıklayalım ve ‘Sorun Devam Ediyor mu ?’ seçeneğini seçelim.

Bu ekranda karşımıza açıklama yazmamız için boş bir alan çıkacak , buraya ‘ TikTok para çekim talimatım onaylanmıyor , ve ödeme tutarlarım hesabıma çok geç yansıyor.’  diyerek ‘Rapor Et‘ butonuna tıklayarak işlem adımını tamamlayabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA