Ana Sayfa Sosyal Medya Tik Tok ödeme almaya ne zaman başlarım

Tik Tok ödeme almaya ne zaman başlarım

0
TikTok para kazanma
11858 teknik destek

Tik Tok ödeme alma ne zaman başlarım? son zamanlarda herkes bu sorunun cevabını aramaya başladı. Tik Tok ödeme almak için hangi işlemleri yapmalıyım ? Tik Tok ödeme almak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Tik Tok Ödeme alma yöntemi

Uygulama üzerinden ödeme almak için öncelikle hesabınızın 1000 takipçiye ulaşması gerekmektedir. Para kazanmak için sürekli yeni video içerikler üretmeli ve canlı yayınlar açmalısınız.

TikTok, sanal hediyeleri yalnızca banka hesabı ve PayPal aracılığıyla nakde çevirmeyi desteklemektedir. Siparişinizi onaylamadan önce lütfen gerekli tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Tik Tok bilgilerinizin eksikliği demek, kazandığınız paranın hesabınıza geçmemesi anlamı taşımaktadır.

11858 teknik destek

Nakde çevirme işlemi, yalnızca hediye bakiyesi belirli eşiklere ulaştığında uygulanabilmektedir. Her kullanıcı, takvim günü başına maksimum 1.000 TL nakit çekebilmektedir.

TikTok, para çekme talebinizi işleme koymak için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak PayPal ve bankalar, para çekme taleplerini veya herhangi bir takip talebini işleme koymak için ücret alabilmektedirler. Kullanmış olduğunuz bankanın ekstra ücret kesintileri varsa bu tür işlemleri hesabınıza tanımlama yaptığınız bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

Size gönderilen hediyeleri alırken %20 ek kesintiler olabilmektedir.  Bu ücretleri komisyon gibi düşünebilirsiniz.

Ek olarak Tik Tok üzerinden sadece ödeme alarak değil hesabınız çok popüler, Fenomen bir hesapsa Sponsor anlaşmalar sayesinde de ekstra gelirler elde edebilmek mümkün.

Tik Tok hesabınızdan para çekmek için başvuruyu yapmadan önce

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikiPad’inizi Mac’iniz İçin İkinci Ekran Olarak Kullanma
Sonraki İçerikXiaomi AX6000 Wi-Fi 6 Duyuruldu
Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.