Ana Sayfa Haberler Temmuz Ayı İçin En Avantajlı Mobil Tarifeler

Temmuz Ayı İçin En Avantajlı Mobil Tarifeler

0
Temmuz Ayı İçin En Avantajlı Mobil Tarifeler

Ülke olarak bundan yaklaşık 7 yıl evvel tanıştığımız mobil internet teknolojileri, her geçen gün biraz daha ulaşılabilirlik ve olmazsa olmazlık kazanıyor. Aradan geçen yıllar içerisinde kazandığı işlevselliğin yanı sıra aynı zamanda maliyet olarak da her geçen gün biraz daha ucuzlayan mobil internet teknolojileri hakkında ‘Günlük yaşantımızın vazgeçilmezleri arasına girdi.’ diyebiliriz.

Biz de bu kapsamda sizler için ülkemiz genelinde servis veren mobil operatör şirketlerinin ‘Temmuz’ ayı içerisinde aboneleri için oluşturdukları avantajlı mobil tarifeler derledik.

Temmuz Ayı İçin En Avantajlı Mobil Tarifeler
Türk Telekom (Avea)

Mobil internet paketleri kullanımı konusunda oldukça geniş bir kapsama alanına sahip olan ve ‘3G’ ve ‘4.5G’ bantlarda iyi denilecek seviyelerde indirme hızlarını tüketicilerine sunan ‘Avea’, geçtiğimiz yıl ‘Türk Telekom’ markasının sektördeki iştiraklerini tek bir çatı altında toplama projesiyle ismini ‘Türk Telekom Mobil’ olarak değiştirmişti. Hizmet kalitesi ve operasyon anlamında bir şey kaybetmeyen şirket, ‘Temmuz’ ayında avantajlı mobil tarifelere sahip olan şirketler arasında ilk sırada yer alıyor.

Türk Telekom Prime

  • Mobil İnternet : 10GB
  • Her Yöne Görüşme : 1000 DK
  • Her Yöne SMS : 1000 SMS
    Katılım Koşulları : Yen abonelik şartı bulunmakla birlikte herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor.
  • Ücretlendirme : Yeni abonelik veya numara taşıma işlemiyle gelen her aboneye aylık 49₺ ücretlendirme ile sunulan “Türk Telekom Prime’la Tanış” paketine vereceğiniz 12 aylık kullanım sözü sonrasında aylık 39₺’ye sahip olabiliyorsunuz.


Ayrıcalıklar : ‘Türk Telekom Prime’ abonesi olarak kaldığınız süre boyunca yurtışındayken aylık ‘60 dakika’ aranma süresi hediye ediliyor. Bu hediye yalnızca siz arandığınızda size ücret yansımasını engelliyor. Siz arama yaptığınızda ise normal yurtışı arama periyoduna göre ücretlendiriliyorsunuz.

Ayrıca Prime’la Tanış”, 10GB tarifesi abonelerine ‘TVBu Go Süper Paket’ ve ‘Türk Telekom Premium Müzik’ abonelikleri hediye ediliyor. Bunların yanı sıra ‘Türk Telekom Bulut’ depolama alanında 150GB depolama alanından ücretsiz şekilde faylanabilen aboneler aynı zamanda ‘Türk Telekom Wi-Fi’ noktalarında ‘10GB Wireless İnternet AKN’sine de sahip olabiliyorlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Paket aşım ücretleri: “Türk Telekom Prime’la Tanış” paketi kapsamında belirtilen limitleri aşmanız durumda internet paketiniz 500MB/7₺ periyodundan ücretlendirilerek maksimum 4 sefere mahsus otomatik olarak yenileniyor. Dakikalarınızın bitmesi durumunda ise yurt içi her yöne 70 Kuruş/DK periyodundan ücretlendiriliyorsunuz. SMS limitini aşmanız durumunda ise yine paket aşımı dışında kalan her bir SMS için 70 Kuruş ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Tarife kapsamnda her bir multimedya mesajı içinse 1.25₺ ödeme yapmanız gerekiyor. “Türk Telekom Prime’la Tanış” tarifesinde yurt dışı arama ücretleri ise, içinde bulunduğunuz ülke ve aradığınız yöne göre değişiklik gösteriyor.

Vodafone

Dünyanın en büyük mobil operatörlerinden biri olan ‘Vodafone’, yıllar önce giriş yaptığı ülkemizde operasyon ağını genişletmeye ve hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha arttırmaya devam ediyor. Kırmızı tarifeleri ile üst seviye mobil internet paketi kullanmak isteyen kullanıcılara oldukça avantajlı fiyatlar sunan firma, ‘Temmuz’ ayında fiyat/performans anlamında üst seviye internet paketleri segmentinde ‘Türk Telekom’un biraz gerisinde kalmış gibi gözüküyor. Ancak şirket bu ay, mobil internet paketleriyle tanışmak isteyen kullanıcıları hedef olarak oldukça avantajlı bir internet paketini kullanıma sunmuş durumda. Biz de bu tarifeyi sizler için inceledik.


Konuştuğunca İnternet Ramazan’ ismiyle adlandırılan bu tarife aslında adından da anlaşılacağı üzere ‘Ramazan’ ayına özel olarak düzenlenmiş durumda. Ancak tarifeye gelen ilgiden hoşnut olan firma, bu duruma tarifeye katılım süresini ‘31 Temmuz’a kadar uzatarak reaksiyon gösterdi.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Konuştuğunca İnternet Ramazan

Mobil İnternet : 2GB
Her Yöne Konuşma : 750 DK
Her Yöne SMS : 100 SMS
Katılım Koşulları : Tarife faturasız hat sahibi olarak yeni Vodafone abonelerine yaş sırı olmaksızın sunuluyor. Aylık 20₺ ile ücretlendirilen ‘Konuştuğunca İnternet Ramazan’ tarifesinde hafta içi 100 dakika telefon ile görüştüğünüzde hafta sonu 100 dakika boyunca internet üzerinden video izleyebiliyor, oyun oynayabiliyor veya müzik dinleyebiliyorsunuz.

Mobil internet paketleriyle tanışmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan olan “Konuştuğunca İnternet Ramazan” tarifesine, ‘31 Temmuz 2017’ tarihine kadar, destek yeni bir vodafone faturasız hat satın alarak veya mevcut mobil hattınızı ‘Vodafone’ faturasıza taşıyarak sahip olabiliyorsunuz. Tarife, ön ödemeli olarak hattnıza tanımlandığı için herhangi bir paket aşım ücretlendirmesi ise yer almıyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA