Ana Sayfa Sosyal Medya Telegram Mesajlarını Özelleştirme

Telegram Mesajlarını Özelleştirme

0

Son zamanlarda kullanıcı sayısını bir hayli artıran telegram kullanımına alışık olmadığımız ileti gönderme opsiyonları konusunda birçok farklılık sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Rahatsız etmeden mesaj gönderme, zaman ayarlı mesaj gönderimi, orijinal boyutları ile dosya gönderme, gönderilmiş bir mesajı düzenleme ve gelişmiş sohbet klasörü gibi birçok özellik bulunuyor.

Telegram Sessiz Mesaj Gönderme

Bir kişiye ya da gruba bir mesaj göndermek ama karşı tarafın bu mesajınız ile rahatsız edilmesini istemiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Göndermek istediğiniz mesaj, karşı tarafın telefonu sesli modunda olsa da yine de sessiz mesaj olarak ulaşmasını sağlayabilmektedir. Sessiz bir mesaj göndermek için göndermek istediğiniz mesajınızı hazırladıktan sonra gönder butonuna basmak yerine gönder butonuna basılı tutarak sessiz gönder seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Telegram Zamanlı mesaj Gönderme

Telegram, iletilerinizi zaman ayarlı bir şekilde göndermenize olanak tanıyor. Böylece, sizin ya da karşı tarafın zamanla unutulmasını istemediğiniz ve göndermek istediğiniz bir mesajınız varsa istediğiniz zamana ayarlayabiliyorsunuz. Mesajınızı hazırladıktan sonra gönder butonun basılı tutarak mesajı zamanla seçeneğini işaretleyip bir zaman dilimi seçebiliyorsunuz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Telegram Sıkıştırmadan Dosya Gönderme

Çoğu mesajlaşma uygulamalarında dosya göndermek istediğinizde otomatik olarak sıkıştırılarak dosya boyutu küçültülmekte ve aynı zamanda karşı tarafa ulaşan dosyanın kalitesi düşmektedir. Ancak iletinizi telegram ile orijinal boyutu ile göndermeniz mümkün. Dosyanızın hangi formatına bakılmaksızın orijinal haliyle gönderme imkanınız bulunuyor. Dosyayı göndermeden önce sıkıştırmadan gönder özelliğini aktif hale getirerek orijinal halini gönderebilirsiniz.

 

Telegram Gönderilen Mesajları Düzenleme

Her ne kadar teknolojiyi kullanmaya alışık olsak ta yanlış bir mesaj yazabiliyor ya da yanlış kişiye mesaj gönderebiliyoruz.  Çoğu mesajlaşma uygulamalarında mesajımızı silerek bu durumu düzeltebiliyoruz.  Telegram, göndermiş olduğunuz mesajınızda düzenleme yapmamıza olanak tanıyor. Göndermiş olduğunuz iletinizin üzerinde basılı tutarak düzenle seçeneği ile gönderiniz üzerinde metin düzeltme işlemi yapılabiliyor.

Telegram Gelişmiş Sohbet Klasörü

Telegram ekranınız zamanla oluşan mesajlar üzerinden düzensiz bir hale gelmiş olabilir.  Telegram ekranınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Ana ekranınızda sohbet aramak zorunda kalmamak için ayarlar kısmından sohbet klasörünü seçerek sohbetlerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA