Ana Sayfa İnceleme Tamamen Kablosuz Kulaklık Erato Apollo 7 İncelemesi

Tamamen Kablosuz Kulaklık Erato Apollo 7 İncelemesi

0
Paylaş

Bir Amerikan kuruluşu olan Erato isimli şirket, tamamen kablosuz kulaklığı satışa sunmaya hazırlanıyor. Kulaklığın üretimi için ilginç bir yola başvuran firma fon toplayıp gereken maddi desteği sağlamayı planlıyor. Toplamda 88.000$ fon toplamayı hedefleyen üretici firma Erato, şu ana kadar 43.000$ fon toplamış durumda; hedefe ulaşırlarsa kulaklığın üretimi gerçekleşecek.

 

Kulaklıkta öne çıkan en büyük özellik sağ ve sol kulaklık arasında hiçbir kablo bulunmaması. Sadece 4gram ağırlığında olan her kulaklık ergonomik boyutu ile harika bir kullanım sağlıyor.,

Apollo 7Suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık oldukça kompakt bir boyutta üretilen, hem şarj aleti hem de kulaklığı korumaya yarayan, özel aliminyum kutu ile birlikte geliyor.

Özel ve hafif kaplaması sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık, 3 saat oynatma ve 4 saat konuşma süresi vadediyor. Kulaklığın üzerinde bulunan mikrofon ise gelen aramaları doğrudan cevaplamaya, Siri ve Google Now gibi sesli asistanları kullanmaya olanak sağlayacak. Erato firması gerekli desteği bulabilirse kulaklık 250$ gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Kablosuz kulaklık, tamamen kablosuz kulaklık, erato, apollo 7, erato apollo 7, en hafif kulaklık, hafif kulaklık.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.