Ana Sayfa İnceleme “TacizVar” Uygulama İncelemesi

“TacizVar” Uygulama İncelemesi

0

Günümüzde taciz olaylarının artması üzerine kişisel güvenlik amaçlı bir uygulamaya ihtiyaç duyuldu: TacizVar.

Uygulama, kullanıcı kötü durumda kaldığı zaman bulunduğu konumu fotoğraf ve yazılı olarak bildiriyor. Konumunun 20 kilometre yakınındaki kullanıcılara bildirim geliyor.

Uygulama konum tabanlı olarak çalışıyor. Pinlediğiniz konum bir saat boyunca harita üzerinde gözüküyor. Bir saatin sonunda otomatik olarak harita üzerinden kayboluyor.

Şuan için Android uygulaması yayında. IOS uygulamasının geleceği belirtilmiş.

Uygulamayı “Play Store” üzerinden indirebilirsiniz.

TacizVar uygulamasını açtığınız zaman sizi bir giriş ekranı karşılıyor. Üye Ol veya Facebook üzerinden giriş yapıp devam edebilirsiniz.

1

Giriş yaptıktan sonra sizi bir kullanım sözleşmesi karşılıyor. Geliştirici bu sözleşmeyi kötüye kullanımları engellemek için koyduklarını belirtti. Sözleşmeyi kabul ettikten sonra mobil cihazımızın konum özelliği kapalı ise konum özelliğini açmak için size gerekli ayar kutucuğunu getiriyor.

2

Konum özelliğimizi aktif ettikten sonra gelelim nasıl pin atacağımıza.

Uygulama açıldığında alt tarafta bulunan “TacizVar” butonuna tıklayın. Açılan pencerede açıklama ekleyin ve açıklamanın hemen altında bulunan fotoğraf simgesine tıklayıp fotoğraf ekleyin. İşlemler bittikten sonra “Bildir!” butonuna tıklayın; böylece bulunduğunuz konumu pinlemiş olursunuz.

3

Ayrıca belirtmek isterim; bu uygulamayı sadece kadınlar değil erkekler de yüklerse zor durumda kalan bir kadına yardım etmelerini sağlayacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.