Ana Sayfa İnceleme Suya ve Toza Karşı Korumalı ‘Lacie Rugged’ Harici Hard Disk

Suya ve Toza Karşı Korumalı ‘Lacie Rugged’ Harici Hard Disk

0
Paylaş

Birçok kullanıcının yaşadığı en büyük sorunlardan birisi, depolama cihazlarında yaşanan sorunlardan dolayı veri kaybı olması.

Yaşayanlar bilir, çok üzücü ve sinir bozucu bir durumdur. Bunun için en iyi depolama aygıtını seçmek isteriz; fiyat farklılıkları olsa bile önemli olan verinin ne derece güvende olduğu. Bu kapsamda, Lacie Rugged taşınabilir sabit sürücü, her anlamda piyasada satılan diğer veri depolama aygıtlarına göre daha sağlam ve veri transfer hızı daha yüksek.

1TB Rugged Thunderbolt/USB 3.0 sabit sürücü, 110 MB/s‘ye varan bir hıza sahip. 2TB Rugged Thunderbolt/USB 3.0 sabit sürücü, 122 MB/s’ye varan bir hıza sahip. Bu da yüksek hızda bir veri aktarımı olduğunu gösteriyor. Thunderbolt, yüksek çözünürlüklü ekranları ve yüksek performanslı veri aygıtlarını, basit bir bağlantı noktası ve hem DisplayPort hem de PCI Express verilerini taşıyan bir kabloyla destekleyen devrim niteliğinde bir G/Ç teknolojisini kullanmakta. Düşmeye dayanıklı sağlam tasarımı ve veri aktarma hızı sayesinde tüm özel verilerimizi saklayabileceğimiz bir depolama aygıtı.

ruggedtripple-usb3.0-var-left-400x400

Özel tasarımı sayesinde su ve toza karşı korumalı olan Lacie Rugged; 500GB, 1TB, 2TB ve 4TB depolama kapasitelerine sahip modelleri bulunmakta. Ayrıca USB 2.0 ve USB 3.0 ile tam uyumluluk sağlamakta. Mac bilgisayarlarda bulunan thunderbolt sayesinde de yine veri aktarımını beklemek artık sıkıcı olmayacak.

Teknik Özellikleri

Thunderbolt ve USB 3.0 aktarım hızları

122 MB/s’ye varan hızlar

Düşmeye dayanıklı sağlam tasarım

Veri yoluyla çalışır

Time Machine uyumlu

AES 256 bit şifre koruması

Yükseklik: 1 inç/2,54 cm

Uzunluk: 5.5 inç/14 cm

Genişlik: 8,9 cm /3.5 inç

Ağırlık: 350 g/12.35 oz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.