Ana Sayfa Mobil Spor Yaparken Kullanabileceğiniz Jabra Sport Pace Wireless Ürün İncelemesi

Spor Yaparken Kullanabileceğiniz Jabra Sport Pace Wireless Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Spor yaparken ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri de hiç şüphesiz müziktir. Çoğu spor salonunda antrenman esnasında sizi ritme sokacak müzikler çalınır ancak pek çok kişi çalınan müziklerden hoşnut değildir. Bu gibi durumlarda kendi müziğimizi yanımızda götürmemiz en basit çözüm olacaktır. Ancak spor esnasında çalıştırdığımız kas gruplarında göre antrenman pozisyonları değişmektedir. Bundan dolayı spor esnasında kendi müziğimizi dinlemek istediğimizde kablolu kulaklık kullanmak konforumuzu oldukça düşürecek hatta mümkün olmayacaktır.

Bizde sizler için spor salonlarında rahatlıkla kullanabileceniz aslında bir manada giyilebilir teknoloji ürünü olan Jabra Sport Pace Wireless ı inceledik.

jabra-sport-kulaklik-1

Kulaklık wireless bağlantısı üzerinden cihazlarınızla eşleştirebiliyorsunuz. Jabra Sport Pace sizlere kablosuz müzik dinleme imkanı sağladığı gibi aynı zamanda ürünle birlikte gelen Jabra Sport Live uygulaması sayesinde idmana başladığınız andan itibaren egzersiz istatiklerinizi ve antrenman kaydınızı sağlayabiliyorsunuz.

 

Kablosuz olarak kullanımınızda telefon görüşmelerinizi de yapabildiğiniz Jabra Sport Pace üzerinden ses seviyesini ayarlama ve arama yanıtlama tuşu da bulunuyor. Ürünün karanlıkta parlayan bir malzemeye sahip ve oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor.

jabra-sport-kulaklik-2

Emsal olduğu wireless kulaklıklara göre biraz yüksek fiyata sahip olan Jabra Sport Pace sağladığı kaliteli ses opsiyonu ve akıllı uygulamasıyla birlikte bu dezavantajını ortadan kaldırıyor. Ürünün ortalama fiyatı ise 300 tl seviyelerinde.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.