Ana Sayfa Haberler ‘Snore Circle’ Gözlükleriyle Horlama Problemi Tarih Oluyor!

‘Snore Circle’ Gözlükleriyle Horlama Problemi Tarih Oluyor!

0
‘Snore Circle’ Gözlükleriyle Horlama Problemi Tarih Oluyor!

Teknolojinin, hayatımızın vazgeçilmezlerinden olduğu artık hepimizin bildiği su götürmez bir gerçek. Özellikle ‘akıllı’ teması ile kapsamını her geçen gün genişleten bu akımın, giyilebilir teknolojiler ile kullanım alanı en geniş seviyelere ulaştı. ‘Akıllı saat’, ‘akıllı bileklik’, ‘akıllı şapka’ derken şimdi de ‘horlama’ problemini ortadan kaldırdığını iddia eden Snore Circle ile birlikte teknoloji, karşımıza akıllı uyku gözlüğüyle çıkıyor.

‘Snore Circle’ Gözlükleriyle Horlama Problemi Tarih Oluyor!

Yorgun geçen bir günün ardından çeşitli solunum sorunlarıyla ortaya çıkan horlama problemi, uyku kalitesini oldukça etkiliyor. Uyurken, gözlerinize gelebilecek birçok ışığa karşı gözleri koruyarak uyku kalitenizi yükselten Snore Circle gözlükleri aynı zamanda uyku esnasında oluşabilecek herhangi bir horlama durumunda 36 farklı türde titreşim göndererek kişiyi uyarıyor ve bir nevi horlayan kişinin dürtülerek horlama durumundan çıkmasını sağlıyor. Standart uyku bantlarında olduğu gibi, oldukça yumuşak materyallarden imal edilen Snore Circle gözlükleri, uyurken herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilme özelliğine sahip olan ürünün bir de akıllı uygulaması bulunuyor. iOS 7.0 + ve Android 4.3 + işletim sistemine sahip olan tüm akıllı cihazlarla eşleştirilebilen cihaz, gece boyunca kaç kere horladığınızı, uykunuzun hangi periyotlarda ilerlediğini ve bölündüğünü, hatta horlama anında kaç saniye horladığınızı gösteren ses kaydını dahi kaydedebiliyor. Kaydedilen bilgiler, uyanıldığında, akıllı uygulama üzerinden kullanıcı tarafından takip edilebiliyor.

Toplam 32 gram ağırlığa sahip olan ürün, Bluetoot 4.0 bağlantısı üzerinden akıllı telefon ve tabletler ile eşleştirilebiliyor. Hem App Store hem de Play Store üzerinden ücretsiz şekilde edinebilinen ürünün 80MAH kapasiteye sahip dahili pili bulunuyor. Kutu içeriğinde data kablosu ve kullanım klavuzu yer alan akıllı uyku bandının satış fiyatı ise yalnızca 59$.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.