Ana Sayfa Destek Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü Özellikleri ve Fiyatı

Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü Özellikleri ve Fiyatı

0
Paylaş

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya plaftormu ve uygulamalarından biri olan Snapchat, şirket yapısında geçtiğimiz günlerde birkaç değişikliğe gitti. Snapchat olarak varlığını sürdüren şirketin yeni adı Snap,Inc oldu.

snapchat-gozluk

Bundan sonraki ticari hayatına yalnızca mobil uygulama ve sosyal medya platformu olarak değil de teknoloji şirketi olarak devam etmek isteyen firma, mobil uygulama ve sosyal medya plaftormunun adını ise değiştirmedi. Teknolojik ürünler üreten bir şirket olma yolunda kararlı şekilde ilerleyen firma bu manada video kayıt özelliğine sahip güneş gözlüğü ile ilk ürününü de geçtiğimiz günlerde tanıttı.

snapchat-gozluk-1

Sahip olduğu Snapchat platformunun kullanımını biraz daha kolaylaştırmak adına geliştirilen bu gözlüğün üzerinde sağ ve sol camların üstünde geniş açılı 2 adet kamera yer alıyor. Akıllı telefonunuz ile eşleştirilen bu gözlük sayesinde anlık kısa videolarınızı telefonunuza ihtiyaç duymadan kaydedebiliyorsunuz. Gözlük, akıllı cihazlarınız ile eşleşiyor ve çektiği görüntüleri akıllı cihazınıza aktarıyor. Ancak bu videoların anlık olarak Snapchat’e nasıl yükleneceği konusunda ise henüz bir açıklama bulunmuyor.

snapchat-gozluk-3

Anılarınızı kaydederken, cebinizden akıllı telefonunuzu çıkarmakla uğraşmamanızı sağlayan ve anlık kısa videolarınızın kaydında daha aktif hareket etmenizi sağlayan Snapchat gözlük hakkında şirketin CEO’su Evan Spiegel’e göre Snapchat’i kullanmak eskisinden çok daha keyifli olacak. Kendi kutusu içerisinde şarj olabilen, 115 derecelik açıyla 10 saniyelik videolar kaydedebilen gözlük, Ekim ayından itibaren öncelikle sınırlı sayıda 130$ fiyat etiketinden satışa sunulacak. Ürünün seri üretiminin yapılıp yapılmayacağı konusundaki karar ise ürünün satış grafiğine bakılarak önümüzdeki aylarda verilecek.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.