Ana Sayfa Uygulama Skype Web üzerinden engellenenler listesini görüntüleme ve düzenleme

Skype Web üzerinden engellenenler listesini görüntüleme ve düzenleme

0
Skype Web üzerinden engellenenler listesini görüntüleme ve düzenleme

Skype, internet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapabilmenize olanak sağlayan bir yazılımdır. Özellikle son dönemlerde en çok aranan ve kullanılan uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. VoIP teknoloji ile çalışan uygulamanın dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Skype web üzerinden daha önce engellemiş olduğunuz kullanıcıları nasıl görüntüleyebileceğinizi ve isterseniz nasıl engelini kaldırabileceğinizi resimli bir şekilde anlatacağım.

İlk olarak web.skype.com adresine giriş gerçekleştirelim. E-posta ve şifre bilgileriniz ile Skype hesabınıza girelim. Skype Web ana ekranında isim soyisim bilginizin sağ tarafında yer alan üç nokta simgsine tıklayarak açılan meü içerisinden Ayarlar bölümüne giriş gerçekleştirelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Karşınıza Skype Ayarlar sayfası açılacaktır. Sol tarafta yer alan menü içerisinde en altta yer alan Kişiler bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Karşınıza Kişiler sayfası açılacaktır. Engellenmiş kişiler başlığına tıklayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Karşınıza açılan Engellenmiş kişiler sayfası içerisinde daha önce engellemiş olduğunuz kişilerin listesini görebilirsiniz. Engelini kaldırmak istediğinizin kişinin sağ tarafına yer alan Engeli kaldır butonuna basarak kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak Skype hesabınızda daha önce engellemiş olduğunuz kişileri görebilir isterseniz engeli kaldırabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA