Ana Sayfa Destek Sıradaşı Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A8s’e Ait İlgi Çeken Bilgiler!

Sıradaşı Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A8s’e Ait İlgi Çeken Bilgiler!

0
Sıradaşı Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A8s'e Ait İlgi Çeken Bilgiler!

Ülkemizde de satış rakamları ile liderliği hala bırakmayan Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy A8s‘i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 

İlgi çekecek tasarımıyla fark yaratacağını düşündüğümüz Galaxy A8s, özellikle güçlü rakipleri Huawei ve Apple‘a gözdağı verecek gibi görünüyor. Ve biz teknolojiseverler de bu modeli merakla beklemekteyiz.

 

Farklı bir tasarıma sahip olacağı beklenen Galaxy A8s‘in çerçevesiz bir ekranla birlikte, ön kamerası için ekranında bir delik ile üretileceği ve bu delik içerisinde hem ön kameranın hem de sensörün birlikte yer alacağı beklenmekte. Bu özellik kulağa oldukça çok hoş geliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Özellikle akıllı telefon kullanıcıları birbirine çok benzeyen modellerden çok sıkılmıştı; dolayısıyla yeni tasarımlar, yeni heyecanlar getirecek gibi görünüyor.

 

Bu model ile birlikte Samsung, ilk defa ürettiği bir akıllı telefonunda parmak izi sensörünü telefonun arka kısmına eklemiş olacak. Bu, çoğu kullanıcı için önemsiz bir detay; fakat Samsung’un bu değişikliğini tasarım hatası olarak değerlendirebilecek büyük bir kullanıcı kitlesi olacaktır.

Cihazın Beklenen Özellikleri Şu Şekilde:

  • 6GB RAM
  • Snapdragon 710
  • 000 mAH batarya
  • 3 adet kamera

Sıradaşı Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A8s'e Ait İlgi Çeken Bilgiler!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cihazın tanıtımı henüz yapılmadı. Cihaza ait şuan çok az sayıda fotoğraf ve kısıtlı bilgiler bulunmakta. Tahminlerimize göre, 2019 yılında tanıtılacak ve uygun fiyatlı bir cihaz olacak. Cihaz ile ilgili gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz; bizimle kalın…

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA