Ana Sayfa Haberler Shadow of the Colossus Yeni Yüzüyle Dönüyor

Shadow of the Colossus Yeni Yüzüyle Dönüyor

0

İlk olarak PlayStation 2 için çıkarılan Shadow of the Colossus, güzel sanat tarzı, muhteşem savaşları ve şaşırtıcı bir hikaye uyarlaması ile olgunlaşmış görünüyor. Tanrılar için Av, acemi geliştirici seçeneği ile No Matter Studios tarafından ve Kickstarter desteğiyle, Shadow of the Colossus geri dönüyor . Tam bir ilham kaynağı olarak algılanabilecek olan Shadow of the Colossus’un ekran görüntüleri ve fragmanları tanıtıldı.

shadow-1

Yalnız bir kahraman olarak oynanan, devasa fantastik yaratıklarla dolu bir kışlık adayı dolaşıp, hayatta kalmayı konu edinen Shadow of the Colossus oyun dünyasını sarsacak gibi.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

shadow-3

Geliştiriciler, PC versiyonu üzerine yoğunlaştı fakat PS4 ve Xbox One konsollarına port etme çalışmaları da tamamlandı. Birçok Sony ve Microsoft donanımı ve Kickstarter yardımıyla oyun dünyasında devrim yapmış olacaklar. No Matter Studios eş-kurucusu ve yöneticisi Brian Parnell’in, Shadow of the Colossus için “hırs ve ilham veren bir oyunu piyasaya sürmek için sabırsızlanıyorum “dedi. Shadow of the Colossus, tam olarak Eylül ayında tanıtılacağı ve Kasım ayının sonlarında piyasaya sürüleceği açıklandı.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA