Ana Sayfa Destek Scorp Hesap Kapatma (Resimli Anlatım)

Scorp Hesap Kapatma (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
Scorp Hesap Kapatma (Resimli Anlatım)

Sosyal medyanın, video paylaşımı alanında önce gelen uygulamalarından bir tanesi olan Scorp hesabı kapatma işlemi için gerekli bilgileri, ekran görüntüleri ile birlikte makalemizde bulabilirsiniz.

Scorp hesabı devre dışı bırakıldığında (kapatıldığında), hesap geri alma işlemi yapıl(a)mamaktadır. Hesabınız ve hesabınızda yer alan takipçileriniz, videolarınız, bilgileriniz kalıcı olarak silinir.

  • Scorp hesap silme işlemi için öncelikle Profil seçeneğine ve daha sonra sağ üstköşedeki ayarlar  sembolüne tıklayınız.

Scorp Hesap Kapatma (Resimli Anlatım)

  • Açılan AYARLAR penceresinde Hesabımı Kapat seçeneğine tıklayınız.

  • Açılan pencerede hesabınızı dondurma veya silme işlemi yapabilirsiniz. Hesap dondurma işlemi yapıldığında herhangi bir bilginiz silinmez; geçici olarak hesabınızı kapatmak için bu bölümden ilerleyebilirsiniz.
  • Hesabınızı kapatmak ve içerisindeki bilgilerinizi tamamen silmek için HESABIMI SİL seçeneği üzerinden ilerleme yapınız.

  • Onay için size tekrardan uyarı gelecektir; gelen uyarı/onay penceresinde HESABIMI KALICI OLARAK SİL seçeneği üzerinden ilerleme yapabilir ve hesabınızı kapatıp, kalıcı olarak silebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.