Ana Sayfa Haberler Sayfa Yüklenirken Neden Bekleriz?

Sayfa Yüklenirken Neden Bekleriz?

0
Paylaş

Bazen internette sörf yaparken, bazen de modem içerisinde ayarları değiştirirken çoğu kez karşılaştığımız sorun olan “Sayfa Yüklenirken Bekleyiniz” hatasını gidermek için yardımcı olmaya çalışacağım.

Genelde bu tarz sorunlar Internet Explorer kaynaklı olmaktadır; sebebi ise mevcut tarayıcının versiyonunun yüksek olması ancak yapmak istediğimiz işlemlerin bu versiyonu kaldırmamasıdır. Bu da ASP kodları ile alakalı bir kod sorunu olmaktadır, örnek olarak Internet Explorer 11 ile bu sorun nasıl çözülür beraber inceleyelim.

Internet Explorer açıldıktan sonra sağ üst köşedeki “Araçlar” -> (Çark Simgesine simgesinden veya Klavyeden “ALT – X” tuşlarına birlikte basılarak) “Compatibility View settings” -> “Uyumluluk Görünümü Ayarları”na tuşlanır.

sayfa-1

Açılan pencerede “Şu web sitesini ekle” bölümünde 192.168.2.1 yazılıdır (yazılı değil ise yazdırıyoruz) ve “Ekle” butonuna tuşlanarak son olarak “Kapat” butonuna tuşlanır. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sayfa Yüklenirken lütfen bekleyiniz ” hatası giderilmiş olur.

sayfa-2

Bunun haricinde Internet Explorer 11 içerisinde kullandığınız programlar var ise bu işlemi deneyebilir eksik olan ifadelerin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.