Ana Sayfa Bilgisayar Sanal Paralar, 2020 ile Birlikte Değer Kazanabilir

Sanal Paralar, 2020 ile Birlikte Değer Kazanabilir

0

Kripto para birimi sayesinde blok zincir endüstrisi, elverişli düzenlemeler ve düşman merkez bankalarının bulunmamasından dolayı sanal para birimleri değer kazandı.

Facebook dahil, sanal para birimini ve arkasındaki blockchain teknolojisini inceleyen alana ve birkaç ülkeye giren, kendi kendini düzenlemeye bakan sektörün dahil olduğu devlerle, kripto girişimlerinin kazanmaya hazır olduğu öne sürülüyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2020’de  dünyadaki birçok farklı hükümet tarafından denenmiş farklı deneyler göreceğiz. Bazıları işe yarayacak, bazıları çalışmayabilir, ancak genel olarak, kriptoların benimsenmesi için çok olumlu bir etkiye sahip olacak.

Merkez Bankası, özel dijital para birimlerine olan muhalefetini yineledi. Bu yılın başlarında  kripto para birimi alım satım işleminin yasadışı yapılmaması konusunda uyardı. Bununla birlikte ülkelerin merkez bankalarıyla istişarelere başlandı.

2021 yılına kadar çoğu ülkenin kendi dijital para birimini piyasaya süreceği bildiriliyor. Fransa, Singapur ve Malezya gibi ülkelerin sanal para birimlerini test aşamasında olduğu duyuruldu.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2020 yılında dünyadaki son iki yıldan çok daha farklı bir mali düzen olacağı düşünülmekte.

Singapur merkezli kripto firması ZPX, kripto ticaretine ve uzaydaki yeni yeniliklerin mühendisliğine olan ilginin yavaş yavaş arttığını söyledi.

Kripto para birimi değişimi ve özel dijital para birimlerinin talebi artmakta ve yeni dünya düzeninde sanla paraların aktif olacağını söyleyebiliriz.

Dünyadaki yetkililer tarafından büyük çaplı hamleler olmadıkça, kripto para birimi ticaretinde hızlı bir büyüme uzun yıllar beklenmemekte.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA