Ana Sayfa İnceleme Sanal Aleminizi Gerçeğe Dönüştürecek ‘Sony Xperia Touch’ Projektör Özellikleri ve Fiyatı

Sanal Aleminizi Gerçeğe Dönüştürecek ‘Sony Xperia Touch’ Projektör Özellikleri ve Fiyatı

0
Sanal Aleminizi Gerçeğe Dönüştürecek 'Sony Xperia Touch' Projektör Özellikleri ve Fiyatı

Dünya fuarlarının en büyüklerinden biri olan CES fuarında geçen aylarda Sony, yeni teknolojik cihazını tüm dünyaya tanıttı. Mobil Dünya Kongresinde isim yapan bu cihaz adıyla, işlevselliğiyle ün yaptı. Sony Xperia Touch Projektör, yansıtıldığı yüzeyi dokunmatik ekran olarak bizlere sunuyor. 23 inç ve 80 inç arasında hem dikey hem de yatay olarak görüntü aktarımı yapabilme özelliğiyle, bu teknoloji çağında gerçekten bir ilki başarmış bulunuyor.

Geleneksel projektörlerin aksine, Xperia Touch sadece görüntüyü bize göstermekle kalmaz; duvarı, masayı adeta işlevsel nesnelere dönüştürür.

İstediğiniz yere her şekilde kolay taşınabilirliği sayesinde, ondan mahrum ve ayrı kalmayacaksınız. Wi-Fi ve en son teknolojiye sahip dokunmatik özellikleriyle günlük hayatınıza yeni bir çığır açacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ailece bir masada oturup projektörü açmanız yeterli. İstediğiniz şekilde, istediğiniz aile oyunuyla keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Android işletim sistemini kullanan Xperia Touch Projektör, Android Nougat sayesinde Google Play desteğine de sahip.

1366×768 piksel çözünürlüğünde olan bu cihaz, Playstation 4 oyunları ve Skype için geliştirilen Remote Play programlarını da çalıştırabilme imkanı sunuyor. 13MP kameraya sahip olan Xperia Touch, 60 fps’lik video aktarımı yapabiliyor.

Özellikle bayanların işine yarayacak bu cihaz, mutfak işlerinde adeta yardımcı aşçı olarak bizlere sunuluyor. İstediğiniz tarifi bu cihaz sayesinde açıp izleyebilir ve siz de elinizden gelen marifeti tüm aileye gösterebilirsiniz. Ailenize, evden çıkmadan bırakabileceğiniz herhangi bir notu bu sayede istediğiniz duvara ya da başka bir yere yansıtabilirsiniz.

Bu Projektör sayesinde anlık mesajlaşabilir ve görüntülü konuşmalarınıza yer verebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu yakınlık sensörü sayesinde sadece görüntü vermekle kalmaz, sizi fark ettiğinde takvim ve o günkü hava durumlarını en yakın yüzeye yansıtıyor. Bu derece akıllı bir cihazın bizlere ne kadar kolay ve konforlu yaşam sunduğunu birkez daha hatırlatalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Infrared Teknolojisi (IR) sayesinde, evdeki foto albümlerinizi istediğiniz yüzeye yansıtıp teker teker izleyebilirsiniz. Hatta ailece oturup evi sinemaya dönüştürüp sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Tasarım olarak göze çok hoş görünen bu cihaz tam olarak 932 gr ağırlığında. Sony SXRD teknolojisiyle stereo hoparlörlerle zengin sesler verme olanağı sunuyor. 1500€ fiyat etiketine sahip olan bu cihaz, projektör pazarında yerini almaya başladı.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

 • RAM: 3GB LPDDR3
 • Dahili Hafıza: 32 GB eMMC arayüzü, microSD kart
 • İşletim sistemi: Android Nougat
 • Ağırlık: 932 gr
 • Boyutlar: 69 x 134 x 143 mm
 • Sensörler: Mikrofon, İvmeölçer, E-pusula, GPS, Jiroskop, Ortam ışığı sensörü, Barometre, Sıcaklık Probu, Nem Sensörü, Yakınlık Sensörü
 • Bağlantı: Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n / ac (SISO), Miracast alıcı, Bluetooth 4.2, NFC
 • Konektörler: USB C Tipi, HDMI Type-D
 • Projeksiyon Sistemi: LCD çekim ile üç renkli projeksiyon SXRD sistemi
 • Çözünürlük: 1366 x 768
 • Parlaklık: 100 lümen
 • Ana Kamera: 13MP
 • Kontroller: Kızılötesi sensör içeren 10 maddelik çoklu dokunmatik ekran

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA