Ana Sayfa İnceleme Samsung’un Rüzgarsız Klimaları Satışa Sunuldu

Samsung’un Rüzgarsız Klimaları Satışa Sunuldu

0
Samsung’un Rüzgarsız Klimaları Satışa Sunuldu

‘Akıllı telefon’, ‘akıllı televizyon’ ve ‘giyilebilir teknolojiler’ alanında liderliğe oynayan ve bu alanlarda farklılık yaratan ürünlerine her geçen gün bir yenisini daha ekleyen dünyaca ünlü, Güney Koreli teknoloji devi ‘Samsung’, yaz aylarının gelmesiyle birlikte ürün gamını genişletecek bir hamlede bulunarak, diğer alanlardaki tecrübesini ‘iklimlendirme teknolojileri’ alanına taşımayı hedefliyor.
Samsung’un Rüzgarsız Klimaları Satışa Sunuldu
Her alanda olduğu gibi, sektöre öncelikle farklılık yaratacak ürünlerle giriş yapmayı hedefleyen firma, son bir kaç yıldır beklediği ivmeyi yakalayamadığı beyaz eşya ürün grubunun bu alanına bu yıl ‘rüzgarsız serinlik teknolojisine’ sahip, üstün teknolojiler ile donatılmış yeni klima serisi ‘Wind Free’ ile etkili bir giriş yapmayı hedefliyor.

Dünya çapında en büyük elektronik fuarlarından biri olan ‘CES 2017’de tüketicilerin beğenisine sunulan “dünyanın ilk rüzgarsız ve tek duvara monte kliması” ‘Samsung Wind-Free’, rüzgârsız serinlik teknolojisi ile bu alanda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek


Dünya genelinde yapılan tüketici anketlerinde klima kullanıcılarının %86.6’sı, baş ağrısı yapması ya da klima rüzgarına doğrudan maruz kalmaları gibi nedenlerle klimayı boş alana üfleyecek şekilde kalibre ettiklerini belirtiyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanan ‘Samsung Wind-Free’ klima, tüketicileri klimalar konusunda yıllardır karşılaştıkları problemlerden kurtarmayı hedefliyor.

‘Samsung Wind-Free’, ortamda rahatsız edici bir esinti oluşturmadan konforlu bir serinlik düzeyi elde etmenizi sağlıyor. Ortam içerisinden süzülerek klima bünyesine toplanan hava, klima üzerinde yer alan 21.000 mikro hava deliğinden tekrar ortama dağıtılıyor. ‘Wind-Free’, ilk olarak bulunduğu ortamı ‘Normal Soğutma Modu’nda soğutuyor. Sonrasında, bulunduğunuz ortam sıcaklığı istenilen düzeye eriştiğinde otomatik olarak ‘Wind-Free Rüzgârsız Serinlik Modu’ devreye giriyor. Böylece rahatsız edici hava akımlarına maruz kalmadan ve üşümeden gerçekten konforlu bir iç mekan elde ediliyor. Bütün bunlarla birlikte sizlere şimdiye kadar ki en konforlu serinleme deneyimini sağlayan bu teknoloji aynı zamanda %72’ye varan ‘enerji tasarrufu’ yakalamanızı sağlıyor.

Kablosuz ağ çipine sahip olan ‘Wind-Free’ klimayı, akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz ‘Samsung Smart Home’ uygulaması ile oldukça kolay bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. ‘Samsung Smart Home’ uygulaması ile sıcaklığı düzenleyebiliyor, ayarları yapabiliyor, performansa ve günlük enerji kullanımına ilişkin analizleri listeleyebiliyor ve klimanız hakkında genel tamir ve bakım gibi işlemleri basit şekilde takip edebiliyorsunuz.

Ülkemizde soğutma gücü ve kapasitesine göre 2799₺ ile 4999₺ arasında değişen fiyat etiketlerine sahip olan ürüne, ülke geneli olarak sıcaklıktan kırıldığımız şu günlerde bir çok zincir mağaza ve elektronik ticaret platformları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA