Ana Sayfa Haberler Samsung’dan Oyunseverler için Muhteşem Bir Monitör Samsung CH711 Quantum Dot Curved

Samsung’dan Oyunseverler için Muhteşem Bir Monitör Samsung CH711 Quantum Dot Curved

0
Samsung'dan Oyunseverler için Muhteşem Bir Monitör Samsung CH711 Quantum Dot Curved

Panel teknolojileri alanına birkaç yıl evvel giriş yapan ve patenti Samsung‘a ait olan Curved (kavisli) ekran teknolojisinin kapsama alanı ve sahip olduğu ürün gamı her geçen gün biraz daha genişliyor. Curved ekranların akıllı televizyon pazarında tahmini pazar payı gelişimi her ne kadar beklenilenin gerisinde de kalsa da, televizyon alanında yenilik arayan kullanıcıların ilgisini çekmek, Curved TV’ler için pek de zor olmuyor.

Dünyanın en büyük panel üreticilerinden biri olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un Curved panel alanındaki son ürünü ise oyuncu bilgisayarları için geliştirilen Samsung Quantum Dot Curved oldu. Oyuncu bilgisayarlarında önemli olan, bilgisayarın sistem donanımı olsa da, son yıllarda grafik çözünürlükleri anlamında tavan seviyelere oluşan video oyunları için şimdilerde sağlam bir sistem donanımının yanı sıra kaliteli bir ekrana da ihtiyaç duyuluyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyun keyfini en üst seviyelere taşımayı hedefleyen Samsung‘un bu yeni Curved(kavisli) ekranı aynı zamanda sahip olduğu Quantum Dot teknolojisi ile de dikkat çekiyor.

27 inç ve 31,5 inç büyüklüğe sahip 2 farklı modeli bulunan yeni ürünün her 2 modeli de 2560×1440 Quad HD (2K) çözünürlüğe sahip. 178 derece görüşü açışı, 1800R eğriliğe de sahip olan yeni ürün, piyasaya Samsung CH711 adıyla giriş yapacak. Yüksek çözünürlüklü kristal ekranı, 3000:1 dinamik kontrast oranı, kavisli ve şık yapısı ile kullanıcıları cezbeden Samsung CH711 (Quantum Dot Curved) aynı zamanda alt kısmında bulunan ve tüm kabloları bir araya toplayan haznesiyle de göz kamaştırıyor. Resmi lansmanı CES 2017‘de yapılacak olan ürünün piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA