Ana Sayfa Haberler Samsung’dan Gece Görüş Özelliğine Sahip Güvenlik Kamerası: ‘Smart Cam’

Samsung’dan Gece Görüş Özelliğine Sahip Güvenlik Kamerası: ‘Smart Cam’

0

Teknolojinin bir çok alanında doğrudan pazar liderliğine oynayan Küney Koreli teknoloji devi ‘Samsung’, ürün yelpazesini geliştirerek, tüm dünyada hemen hemen her alanda en çok kullanılan marka olma yolunda hızla ilerliyor. Son birkaç yıldır bu hedef doğrultusunda güvenlik kameraları alanına da ilgi beslemeye başlayan firma, bu alanda yeni olmasına rağmen ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

Güvenlik kameraları alanında ürün gamını her geçen gün biraz daha genişleten firmanın bu alandaki en yeni ürünü ise iç ve dış mekan farkı gözetmeksizin görüntü kaydı yapabilen ‘Samsung Smart Cam’ güvenlik kamerası oldu.

Samsung'dan Gece Görüş Özelliğine Sahip Güvenlik Kamerası: 'Smart Cam'
1920×1080 piksel çözünürlükle video kaydı yapabilen ürün aynı zamanda sahip olduğu gece görüş sensörleri sayesinde çok düşük aydınlatma koşullarında bile görüntü kaydı sağlayabiliyor. Ürünü hem ‘Android’ hem de ‘iOS’ işletim sistemine sahip cihazlar ile ‘Wi-Fi Direct’ bağlantısı üzerinden oldukça basit şekilde konfigüre edebiliyorsunuz. Herhangi bir CD veya yazılım gerektirmeyen oldukça basit bir yapılandırma modeline sahip olan ürün, ‘Play Store’ ve ‘App Store’ üzerinde bulunan ücretsiz ‘Smart Cam’ uygulaması ile kontrol edilebiliyor. Uygulama, açabildiğiniz her yerden görüntü takibi imkanını sizlere sunuyor.

Sahip olduğu ‘IP66’ dayanıklılık sertifikası ile ısı, yağmur, soğuk, toz ve rüzgara karşı mukavemet gösterebilen ürün, çektiği görütülerin kaydını ‘mikro sd kart’ yuvasına yerleştirilen ‘harici bellekler’ üzerine yapabiliyor. 32GB’a kadar hafıza kartı kapasitesine sahip olan ‘Smart Cam’, kayıt hafızasından tasarruf edebilmek adına istenirse yalnızca ‘hareket algılandığında kayıt yapacak’ şekilde konfigüre edilebiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürün üzerinde yer alan hareket sensörleri, siz ilgili alanın dışındayken, ortamda herhangi bir hareket algılandığında sizlere anlık olarak bildirim gönderiyor. 128° görüntü açısıyla oldukça geniş alanları takip edebilmenizi sağlayabilen ‘Smart Cam’, uzun süren seyahatleriniz sırasında siz evde yokken evinize gözcülük yapabiliyor.


Günlük olarak evinizde sizleri bekleyen küçük ve büyük yaştaki aile bireylerini dilediğiniz anda çok basit şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan ‘Samsung Smart Cam’ aynı zamanda iki yönlü görüşme yapmanızı sağlayabiliyor. Evinizden uzaktayken ‘Samsung Smart Cam’ aracılığı ile oldukça basit şekilde sevdiklerinizle görüşebiliyor, acil durum yaşandığında kendilerini uyarabiliyorsunuz.

Ülkemizde 950₺ ile 1100₺ arasında bir fiyat bandından satışa sunulan ‘Samsung Smart Cam’e çeşitli e-ticaret siteleri ve zincir mağazalar üzerinden oldukça kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA