Ana Sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 8’in Türkiye’deki Satış Fiyatı Açıklandı!

Samsung Galaxy Note 8’in Türkiye’deki Satış Fiyatı Açıklandı!

0
Paylaş

Samsung’un 23 Ağustos 2017 tarihinde yaptığı lansman ile kullanıcı kitlesinin beğenisine sunduğu Galaxy Note 8’in Türkiye’deki fiyatı da netlik kazandı. Daha çok orta ve büyük ölçekte iş dünyasına hitap eden özellikleri ile öne çıkan ve bu kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 8, fiyatı bakımından tam anlamı ile dudak uçuklatıyor.

Tanıtımı gerçekleştirilen Samsung Galaxy Note 8’in tasarım olarak Galaxy S8’e benzerliğinden ve geliştirilmiş kamera özellikleri dışında farklı ekstra bir özellik sunmamasından dolayı, Güney Koreli teknoloji devi eleştirilere maruz kalmıştı.

Samsung firmasının şuan için satışta olan Note serisinin en sonuncusu Galaxy Note 5 olarak biliniyor. Geçen sene satışa sunulan Galaxy Note 7’de ortaya çıkan pil kaynaklı sorunlar tepkilere yol açmıştı. Samsung Galaxy Note 8’i Galaxy Note 5 ile kıyaslarsak, donanım ve yazılım teknolojisi bakımından arada çok büyük farkların olduğunu söylemek mümkün.

Yazımızın başlığında belirttiğimiz bilgiye gelecek olursak; Samsung Galaxy Note 8, 4.999₺ olarak belirlenen fiyat ile kullanıcılarına sunulacak. Fiyatın yüksek olmasına rağmen Note serisinin müşteri kitlesinin fiyata aldırış etmeyeceği öngörülüyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.