Ana Sayfa Uygulama Samsung Cloud’un Kapama Süreci Talepler Üzerine Uzatıldı.

Samsung Cloud’un Kapama Süreci Talepler Üzerine Uzatıldı.

0

Samsung’un 31 Ağustos 2021’e kadar tüm Bulut depolama verilerinizi sileceğini bir süredir biliyoruz. Ancak, en azından tüm verilerin sonlandığı süper son tarihe geldiğinde, fikirlerini değiştirmiş gibi görünüyorlar. bulutta saklanan silinecektir. Verilerinizi indirmek veya başka bir bulut depolama hizmetine aktarmak için 3 aylık bir uzatma alıyorsunuz. Artık tüm eşyalarınızı taşımak veya dijital huzurunuzu sonsuza kadar korumak için 30 Kasım 2021’e kadar vaktiniz var.

SAM Mobile , Samsung Cloud kullanıcılarının, verilerini ücretli depolama planından, GallerySync ve Drive’dan taşımak için artık üç ayları olduğuna dair bir bildirim aldıklarını söylüyor . Tüm veriler, Ağustos ayının sonundaki orijinal duyuru yerine Kasım ayının sonunda silinecektir. Neden üç ay daha alacağınıza dair hiçbir sebep gösterilmedi, ancak muhtemelen gördükleri yavaş veri geçişi hızından kaynaklanıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Her durumda, verilerinizi henüz yeni bir bulut hizmetine yedeklemediyseniz, Samsung’un önerdiği Microsoft’un One Drive’ı. Geçişi 1 Ekim 2021’de veya öncesinde yapmanız gerekeceğinden, bir sorun var. Bundan sonra verilerinizi OneDrive’a otomatik olarak aktaramayacaksınız. Muhtemelen yine de manuel aktarım yapabilirsiniz, ancak bu, bazı kullanıcılar için güçlük yaratabilecek bazı ek adımlar gerektirebilir. Bu nedenle, OneDrive’a meraklıysanız, bunu son tarihten önce yapsanız iyi olur.

Samsung Cloud’daki tüm ücretli depolama planları 1 Ekim 2021’de otomatik olarak iptal edilecek ve müşterilerin son ödemeleri iade edilecektir. Halen mevcut olan tüm özellikler, veri silme ile birlikte 30 Kasım 2021’e kadar çalışmayı durduracaktır. Samsung Cloud’da depolanan tüm fotoğraflar, videolar ve dosyalarla hala ne yapacağınıza karar vermediyseniz, en azından karar vermek ve ardından asıl geçişi yapmak için birkaç ayınız daha var.

Birçok şirket, uzun vadede kendileri için sürdürülebilir olmadığını anlayana kadar kendi bulut depolama hizmetini başlattı. Samsung bunlardan biri ve gelecekte benzer bir şey başlatmayı planlamıyorlar, bu nedenle Samsung Cloud’un sonu, Koreli OEM için herhangi bir bulut hizmetinin de sonu olacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA