Ana Sayfa Oyun S-Link Rampage Klavye Mouse Çevirici İncelemesi

S-Link Rampage Klavye Mouse Çevirici İncelemesi

0

Merhaba değerli takipçilerimiz bugün sizler için oldukça işlevsel bir ürünün incelemesini yapacağız , bu ürün S-Link markasına ait olan bir klavye&mouse dönüştürücü akıllı bir switch.

Kulağa basit gelse de bu ürün gerçekten de konsol kullanıcılarının acaba var mıdır dediği durumlarda evet var diyebileceğiniz türden bir ürün.

5d8e87972e22af03b7537e92 (1200×600)

Günümüzde artık konsollarda da hikaye tabanlı oyunlardan çok rekabetçi oyunlarda tercih edilir olurdu , bunlara örnek olarak Fortnite , Call Of Duty : Warzone , Apex Legends , PUBG , Battlefield , H1Z1 ve aklımıza gelmeyen bir dolu güzel oyun mevcut. Bu oyunların ortak yanı rekabetçi türde olması Battle Royale oyun mantığına sahip olması ve oynayan oyuncuların diğer oyunculardan üstün olması.  Evet bir oyuncudan daha üstün olmak istiyorsanız kendinize has ekipmanlarınız , kendinize has oyun mantığınızın olması ve bu konuda deneyim sahibi olmanız gerekiyor.

Bu tarz oyunlarda deneyim sahibi olabilmek adına oyunları oynamaktan çok öncelikle oyunları oynayan kişileri gözlemleyerek kendinize bir oyun mantığı oluşturmanız , oyunlara ait ekipmanları , silahları , objeleri , görevleri , özel nesneleri tanımanız gerekiyor , evet bu farklı bir makalenin konusu olsa da rekabetçi oyunlarda ileri seviye oyuncuların başarılı olmasında ki ortak noktası oynadıkları oyunları tam anlamıyla tanımalarından geçiyor.
playstation-4-keyboard.jpg (800×600)
Bildiğiniz üzere Playstation ya da Xbox normal şartlarda bize oyunları kutu içeriğinden çıkan kontrolcüleri sayesinde oynatıyor , genellikle klavye mouse desteği olmayan oyunların yani bu nerden bakarsanız bakın %99‘luk büyük bir oran . Genel olarak konsol kültürü de bunu gerektiriyor , fakat S-Link‘e ait olan klavye mouse çevirici ürün sayesinde klavye mouse desteği olmayan bir çok oyunu da klavye mouse ile oynamamız mümkün.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Evet yanlış duymadınız , evet God Of War‘ı artık bu ürün sayesinde klavye mouse ile oynayabilirsiniz , God Of War burada verdiğimiz en basit örneklerden biri bu ürün sayesinde bir çok AAA tabanlı oyunları da klavye mouse ile oynayabilirsiniz.

10357266743346.jpg (375×375)Ürün gördüğünüz üzere USB-A ve USB-C çıkışlarına sahip bu bağlantı destekleri sayesinde bir çok ürünü kullanabilmemize olanak sağlıyor .

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürünün Kurulumu

Ürün markaya ait bir yazılıma sahip bu yazılım sayesinde , Dualshock ya da Xbox kontrolcüsünde bulunan tuşları ve fonksiyonlarını birebir olarak klavye ve mouse’a atanmış bir vaziyette geliyor , bu sayede kafa karıştırıcı tuş atama işlemleriyle uğraşmıyorsunuz , konuya örnek olarak YouTube’da ki bir çok videodan faydalanabilirsiniz.

TeoriV2-104238-3_large.jpg (1000×1000)
Ürünün maalesef ki şuan için üretilen PS5 uyumlu bir modeli yok fakat firmanın bu yönde bir çalışması olduğu yönünde araştırmalara sahibim , fiyatı şuanda 200-300 TL aralığında bulunabilmekte , oldukça güvenilir bir ürün olduğu için çoğu popüler teknoloji ürünleri satan markaların store’larında bulabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA