Ana Sayfa Destek Rehber Yedekleme (Resimli Anlatım)

Rehber Yedekleme (Resimli Anlatım)

0

Telefon kullanıcılarının en korktuğu şeylerden birisi de telefon numaralarının (silinip) gitmesidir. Telefonlarımızı bazen sıfırlama işlemlerini zorunlu olarak yapabilmekteyiz. Android ve iPhone telefonlarımız için sıfırlama yapmadan önce rehber yedeklemesini tek bir tuşla nasıl yapılabileceği yazı içerisinde yer almaktadır.

Rehber Yedekleme (Resimli Anlatım)

My Contacts Backup uygulamasıyla günlük, haftalık ya da aylık periyotlarla rehberinizi yedekleyebilirsiniz. Yedekleme yaptıktan sonra artık gönül rahatlığıyla telefon sıfırlama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Apple ve Android telefonlarda, ayrı ayrı olmak üzere, yapılması gereken incelemelere bakalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

  • Android telefonunuzda bulunan Play Store uygulamasını açıp, arama alanına ‘My Backup’ yazdıktan sonra aratalım.
  • Arama sonucu listesinde ilk sırada gelen uygulamayı indirelim.
  • Yine aynı şekilde iPhone telefonunuzda da App Store uygulamasını açıp, ‘My Backup’ yazarak aratalım ve arama sonucu listesinde ilk sıradaki uygulamayı indirelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

  • Uygulama indirme ve kurulum işleminde sonra uygulamayı açıyoruz ve uygulama ekranındaki ‘Yedekle’ butonuna dokunarak tüm rehberimizin yedeğini alıyoruz. Uygulama, oluşturduğu yedek dosyasını otomatik olarak mail adresinize gönderecek. Bu işlemi haftalık, günlük ve aylık olarak yapabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA