Ana Sayfa Haberler Redline Rl-Wr1220 modem kurulumu

Redline Rl-Wr1220 modem kurulumu

0
11858 teknik destek

Cihaz Özelliklerimize bakalım ;

Üstün performans ve kapsama alanı için 2,4 GHz 11n (2×2)

hem hız hem de kapsama alanı için mükemmel bir kombinasyon sağlamak üzere 802.11n teknolojisine sahiptir. 300 Mbps’ye kadar 802.11n kablosuz veri hızlarıyla yüksek hızlı veri ve multimedya uygulamaları için kararlı, güvenilir kablosuz bağlantılar sağlar; 802.11n teknolojisi, ölü bölgeleri ortadan kaldırma ve herhangi bir sertifikalı cihazla geriye dönük uyumluluğu koruyarak kapsama alanını genişletme için cihaza güç verir.

Uzaktan Yönetim

TR-069 / TR-181 standart yönetim spesifikasyonları ile  servis sağlayıcıların diğer son kullanıcıları etkilemeden istemci cihazlarını uzaktan yönetmelerine ve yapılandırmalarına izin verir. Bu benzersiz özellik yalnızca gerçek “tak ve çalıştır” deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda dağıtım karmaşıklığını azaltır ve servis sağlayıcılar için bakım maliyetlerinin yanı sıra işletimden tasarruf sağlar.

Her zaman çevrimiçi, her zaman 3G uyumlu

DSL kesintisi durumunda mobil geniş bant şebekelerine yük devretme (veya alternatif) bağlantısı olarak isteğe bağlı 3G bağlantısı sunar. İnternet trafikleri geçici olarak USB portuna takılı olan 3G donanım kilidi üzerinden yönlendirilecektir; Düzenli geniş bant servisi yeniden kullanılabilir hale gelir gelmez tüm trafik geri alınacaktır. Uzak ofislerde, ofis dışındaki faaliyetlerde veya DSL servisinin geçici olarak kullanılamadığı durumlarda anında iİnternet erişimine sahip olabilirsiniz.

 

Cihaz Kuruluma Geçelim Şimdi :

11858 teknik destek


Cihazımıza bir telefon yada bilgisayar ile bağlantı yapıp boş bir internet tarayıcı sayfası acarak ustteki arama yerine tıklıyoruz ve 192.168.16.1 yazıyoruz ve enter butonuna basıyoruz gelen wisp modu hatasına iptal et e basıyoruz ve alttaki mod değiştir kısmından pppoe secip hesap ve şifre kısmına operatörünüzden aldığınız kullanıcı adı ve şfiresini yazıyoruz daha sonrasında ileri butonuna tıklıyoruz bu ekrandaki sssıd kısmı wifi ismi şifre kısmıda wifi şifreniz istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz tamamen sizin özgürlüğünüzdedir daha sonra ileri butonuna tıklıyoruz yönetici şifre kısmı geliyor buraya ard arda adminadmin yazıyoruz ve uygula butonuna tıklıyoruz daha sonrasında kontrol sağlıyoruz bağlantı gelip gelmediğine dair .

Wifiye tekrar bağlantı yapıp kontrol ettimizde bağlantı geldiyse yapmanız gereken herhangi bir işlem kalmıyor sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz modeminizi.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikFacebook Reklam Hesabında Facebook Desteği İle İletişim Kurma (Resimli Anlatım)
Sonraki İçerikWindows 8.1 Sistem Görüntüsü Yedekleme Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.