Ana Sayfa İnceleme Razer’dan Egzersiz Bilekliği Razer Nabu X Özellikleri ve Fiyatı

Razer’dan Egzersiz Bilekliği Razer Nabu X Özellikleri ve Fiyatı

0
Paylaş

Giyilebilir teknoloji ürünleri, günlük hayatta kullandığımız aksesuarların yerini almaya devam ediyor. Akıllı saatler ile başlayan giyilebilir teknoloji ürünleri serüveni şimdilerde akıllı bilekler ile devam ediyor. Akıllı saatlerin yaptığı bir çok işlemi yapan ve bunun yanında akıllı saatlere nazaran daha fazla pil kullanım imkanı sağlayan akıllı bileklikler arasından Razer’a ait Nabu X ürününü sizler için derledik.

nabu x 5

 

Razer Nabu’nun bir üst modeli olan Razer Nabu X önceki modelde bulunan ekran özelliğine sahip değil ancak üzerinde bulunan kırmızı, mavi ve yeşil renkteki 3 adet led ışık sayesinde akıllı cihazlarınıza gelen çağrı, sms ve diğer bildirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Ürün içerisinde bulunan 1 adet dahili titreşim motoru ise ışıkları göremediğinizde bildirim almanıza yardımcı oluyor. Ürünü her marka ve model Android ve iOS tabanlı cihazla sorunsuz şekilde eşleştirebiliyorsunuz. Ürünün kontrol uygulamasını, akıllı cihazınızın uygulama marketinden ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz.

nabu x 4

Bu uygulama üzerinden, diğer egzersiz bilekliklerinde olduğu gibi, uyku düzeninizi, attığınız adımları ve yaktığınız kaloriyi takip edebiliyorsunuz. Band to band özelliği ile kendini diğer egzersiz bilekliklerinden biraz daha farklılaştıran Razer Nabu X, isterseniz bulunduğunuz ortamdaki diğer Razer Nabu X kullanıcıları ile Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızı paylaşabiliyor.

nabu x 3

Razer Nabu modelinde yaptığı kayış hatasını Razer Nabu X modelinde tekrarlamayan ve her bileğe göre ayarlanabilen kayışa sahip olan Razer Nabu X’in ortalama pil kullanım süresi 5 ile 7 gün arasında değişiyor. Suya karşı belli ölçülerde dayanıklı tasarıma sahip olan Razer Nabu X’in ortalama satış fiyatı ise 200TL ile 250TL arasında değişiyor.

nabu x 2

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.