Ana Sayfa Haberler Razer Yeni MANO’WAR Kulaklığı ile Üst Düzey Oyunculara Hitap Ediyor

Razer Yeni MANO’WAR Kulaklığı ile Üst Düzey Oyunculara Hitap Ediyor

0
Paylaş

Razer’ın oyuncular için hazırladığı yeni kulaklığı MANO’WAR en yüksek performansı hedefleyen 7.1 sanal ses sistemiyle birlikte piyasaya sunuldu. Klasik siyah yeşil renkli kutuyla gelen kulaklık kablosuz özelliği ve 7 gün batarya ömrü sunabiliyor.

Kulaklığın tasarımını son derece şık bir şekilde dizayn eden Razer, Kraken serisinin tasarım dilini bu kulaklığa da yansıtmış durumda. Ayrıca çok esnek bir yapıda olan MANO’WAR her ne kadar hassas gibi dursa da kaliteli ve sağlam materyallerden yapıldığı belli oluyor. Kulaklık pufları deri olarak kaplanan kulaklık oyunculara rahatlık hissini yeteri düzeyde verebiliyor ama deri kaplı kulaklıklarda zamanla aşınma olabildiği için her ne kadar rahatlık ve konfor hissi verse de bir bu özellik dezavantaj olarak görülebilir. Kulaklık da ki giriş çıkışlar ise alt tarafa konumlandırılmış durumda.

razer-manowar.2

Ayrıca ses ve mikrofon butonları da burada bulunuyor ama tuşların basış hissiyatı o kadar iyi değil. Yüksek standartlarda kablosuz bağlantı özelliğini kullanarak gecikme yaşanmadan sesleri alabiliyorsunuz. Bu özelliğe bakıldığı zaman oyuncular için ses unsurunun olmazsa olmaz olduğunu Razer’in göz önünde bulundurduğunu görüyoruz.  Ağırlık tarafında ise hafif olduğunu söyleyebileceğimiz kulaklık baş ağrısı yapmadan uzun süre kullanım imkanı sunuyor.

razer-manowar.3

Sonuç olarak üst düzey oyuncu kitlesine hitap eden Razer MANO’WAR kablosuz yapısıyla ve sağlamlığıyla hem de sunduğu rahatlık hissiyle oyuncuların ilk tercihleri arasında yer alacağa benziyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.