Ana Sayfa Mobil Pubg Lite Telefon Özellikleri

Pubg Lite Telefon Özellikleri

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bir oyunu sağlıklı oynaya bilmeniz için uygun özelliklere sahip olmanız gerekir. Bu makalede Pubg Lite Telefon Özellikleri hakkında bilgi paylaşacağız.

Giriş seviyesi, yani düşük özellikli telefonlar için geliştirilen Pubg Lite, herkesin oyna erişebilmesi amaçlanarak tasarlanmıştır. Birçok farklı özelliğin kısıldığı ve daha az grafik içeriği bulunan Pubg lite ile telefon özellikleriniz ne olursa olsun akıcı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. İlk çıktığı zaman sadece Filipinler’deki kullanıcılar için kullanılabilir olan Pubg Lite’a şuan dünyanın her yerinden erişebilir ve oynayabilirsiniz. Normal Pubg’ye göre çok daha az şarj harcayan ve cihazın daha az ısınmasını sağlayan Pubg Lite versiyon ile sizde Pubg’yi sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan Pubg Lite için minimum telefon özellikleri nedir bakalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Pubg Lite Minimum Özellikler

Pubg lite, Tencent Game bünyesinden yazılan bir oyundur. Normal Pubg’den daha düşük gereksinimlere ihtiyaç duyan ve herkesin Pubg oynayabilmesi için tasarlanan oyna, Dünyanın her yerinden erişebilirsiniz.

  • 1 GB RAM
  • 4 GB Depolama Alanı

Yukarıdaki özelliğe sahip olan cihazınız varsa Pubg Lite Telefon Özellikleri karşılanıyor ve rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, bazı grafikler daha düşük ve kalitesiz olacaktır. Fakat bu durum size FPS artışı olarak dönecek ve daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Pc ile Pubg Lite

Sadece telefondan değil, bilgisayarınızdan da artık Pubg Lite’ı oynayabilirsiniz. Aynı telefonda olduğu gibi daha düşük özellikler ile çalışabilir hale gelen lite versiyonda, birçok grafik ve ögeden kısılarak oyunun FPS’si artırılmış.

Lite Versiyon ile Daha Akıcı Oyun Deneyimi

Oyunun Lite versiyonunu azalan ögeler, azalan grafikler ve artan optimizasyon ile çok daha akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. İndirmesi ve oynaması ücretsiz olan Lite versiyon ile sizde Pubg dünyasına katılabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz tüm bilgiler Pubg Lite Telefon Özellikleri hakkındaydı. Oyu oynama deneyiminizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız Pung için uygun bir 7+1 kulaklık kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun ile ilgili yaşadığınız bir sorun varsa bunu bize yorumlarda bildirin. Oyun ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.