Ana Sayfa Oyun PS4 Uyumlu Kablosuz Oyun Kulaklığı Platronics P80 Ürün İncelemesi

PS4 Uyumlu Kablosuz Oyun Kulaklığı Platronics P80 Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Oyun severlerin en büyük sorunlarından biri de hip şüphesiz etraftaki kablo karmaşasıdır. Kablo karşmaşasına bulunan en büyük çözüm ise kablosuz oyuncu kulaklıkları. Platronics firması bu bağlamda PS4 ile de uyumlu olan kablosuz oyuncu kulaklığı P80 i geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Oyun oynarken hem konforumuzu düşüren hemde dikkatimizi dağıtan kablo karmaşasından kurtulmamızı sağlayan Platronics Gamecom P80 tam dolu pil ile 10 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Hafif ve dayanıklı yapısıyla da dikkat çeken P80 in kablosuz çekim mesafesi ise 12 metre. Yalnızca oyun için değil müzik dinlemek için de kullanılabilen kulaklığın üzerinde ses seviyesini ayarlayabileceğiniz ve dinlediğiniz şarkıları durdurup, ileri sarabileceğiniz tuşlar da yer alıyor.

 kulaklk

Kulağı rahatsız etmeyen yastıklı ergonomik yapıya sahip kafa bantlı kulaklık olan Platronic P80 üzerinde gürültü engelleyici mikrofonda bulunuyor. Dışardaki sesleri süzerek sesinizin temiz bir şekilde karşı tarafında iletilmesini sağlayan kulaklık uzun süreli telefon görüşmeleri yapanlar içinde ideal bir kullanım imkanı sağlıyor.

PS4 uyumluluk sertifikası sayesinde kullanıcı kitlesinin oyun severlerden oluşacağı düşünülen Platronics GameCom P80 in piyasa fiyatı ise 279tl.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.