Ana Sayfa İnternet PS Store Ocak Ayı İndirimleri

PS Store Ocak Ayı İndirimleri

0

Merhaba sevgili TeknoDestek takipçileri bugün sizler için faydalı olacak bir makale hazırladık.

Bugün ki makale konumuz oyun konsolları ve oyunlar , bildiğiniz üzere yüksek grafikli oyunları oynamamız için ya çok kaliteli donanımlara sahip bilgisayarlara ya da yeni nesil bulut tabanlı oyun sitelerine ya da oyun konsollarına ihtiyacımız var.

2021-ocak-bedava-ps-plus-oyunlari-1609362272.jpg (728×410)
Oyun konsolları kendi evrenlerinde dijital ve blu-ray okuyucu cihazlar olmak üzere 2 sınıfa ayrılmakta.

Yükselen döviz kuruyla maalesef ki blu-ray oyunlar oldukça yüksek fiyatlara satılmakta ve bu nedenle kullanıcılar genelde ya takas yöntemiyle ya da 2.el oyun piyasasında ihtiyaçlarını karşılamakta.

Bir de dijital oyunlar var , dijital oyunlar üretici firmaların kendi oyun marketlerinde bulunmakta. Bu oyunlar direkt olarak konsolların bağlı olduğu network hesaplarının kütüphane kısmına indirilebilir ve hesap var olduğu sürece yeni konsollarda da oynanabilir , ya da farklı cihazlarda da oynanabilir.

5ff449037af5071f38b152b0.jpg (750×422)Fakat bu oyunlar blu-ray oyunlar gibi satılamadığı için ne kadar uygun fiyata alınabilirse o kadar faydalı olacaktır.

Bu hafta sizlere PS Store‘un Ocak Ayı için indirimli olarak paylaştığı oyunlardan bahsedeceğiz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

capsule_616x353.jpg (616×353)HORIZON ZERO DAWN COMPLETE EDITION

HORIZON kendi evreninde robotik yaratıklarla savaşı konu alan rol yapma oyunudur. Karakterimiz Aloy bu evrende savaşmanın en ince ayrıntılarına kadar öğrenerek evrenin kötü yaratıklarına karşı verdiğimiz savaşta bizlere bu yolda arkadaşlık etmekte , içerisinde türlü görevleri ve sinematik sahnelerini barındıran HORIZON 4K çözünürlük desteğiyle sizlere önerebileceğim muhteşem oyunlardan bir tanesi fiyatı şuanda 42 TL olarak PS Store‘da bulunmakta.

598d68e6ae7849107c187557.jpg (1200×675)Battlefield 1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Muhteşem bir savaş şaheseri , içeriğinde Osmanlı Devletinin savaş dönemlerini de barındıran bu oyunda savaş atmosferini tam anlamıyla deneyimleyeceğiniz , eski savaş silahlarından tutunda tank , zırhlı araçlar , helikopterlere kadar kullanabileceğiniz muhteşem bir oyun ayrıca sinematik yapısıyla da hikaye modunu sıkılmadan oynayabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz , şuanda 30 TL olan bu oyunu tavsiye etmekteyiz.

_assets_Uploads_MetroExodus_SUMMER_WallPaper_1920x1200.0.jpg (1200×800)Metro Exodus

Bazı oyunlar tuhaf ki oyun olmasına rağmen hayatımızda iz bırakır , sinematik yapısı , hikayesi , karakterleri içimize işler tıpkı Last Of Us gibi , Uncharted gibi inanın Metro Exodus‘ta bu oyunlar bir tanesi. Bir romandan ilham alınarak hayata geçen bu oyun Moskova’da oluşan bir radyoaktif savaşı konu almakta , hikayemiz bu radyoaktif savaşta ayakta kalmaya çalışan , hem savaş yanlısı hem de radyasyon sayesinde evrim geçiren hayvanlara , yaratıklara karşı verdiğimiz savaşı ve hayatta kalma mücadelemizi konu alıyor. Bu oyunun dizisi çekilse filmi yapılsa rekorlar kıracağını düşünmekteyiz , oyun şuan da 62 TL , tavsiye edebileceğimiz muhteşem oyunlardan bir tanesi.

capsule_616x353.jpg (616×353)Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition

Lara Croft geri döndü ! 

Bu oyun listenin en başında olmalıydı fakat fiyatı diğer oyunlardan bir tık daha yüksek olduğu için listenin son sırasında paylaşmayı uygun gördük , Yapımcı firmanın muhteşem dokunuşlarıyla günümüz grafik teknolojisine uygun bir şekilde harmanlanan bu şaheser karakterimizin Amazon ormanlarında ki türlü yırtıcı hayvanlardan tutunda yam yam kabilelerinin tehlikeli yaşantısına kadar bir çok yaşamsal öğeyi barındırmasını konu alıyor , oyunun sinematik yapısı ve karakterimizin geçmişini çocukluğunu konu almasıyla uçsuz bucaksız bir serüveni bizlere sunuyor , 64 TL fiyatıyla şuan da markette bulunmakta , ayrıca PSN hesabı olacak kullanıcılar ücretsiz indirebilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA