Ana Sayfa Haberler Pokemon Unite Duyuruldu!

Pokemon Unite Duyuruldu!

0

Pokemon Go‘dan sonra mobil platformlardaki oyun severlerin yoğun şekilde ilgisini toplayan Pokemon adeta yeni bir oyun kategorisi oluşturuyor. İnsanların Pokemon oynadığını ve sırf pokemon karakterleri için dahi oyunun oynanabileceğini fark eden yapımcılar Nintendo ve Tencent Games şimdilerde yeni bir MOBA tarzı oyun için kolları sıvadı diyebiliriz. gerek League of Legengs oyununun bilgisayar oyunları arasındaki başarısı, gerek mobile Legends’ın mobil platformlardaki başarısı bizlere kesinlikle bu tarz oyunlardan hoşlandığımızı gösteriyor. tam bu noktada call of duty mobile ve player unkown battle grounds (PUBG) oyunlarının yapımcılığını yapan ve son 2 yılda bu şekilde devasa ilerleme kaydeden tencent games burada da bizlere kaliteli bir oyun deneyimi sunacaktır diyebiliriz.

henüz geliştirme aşamasında olan oyunun bizlere kesinlikle “mobile legends‘a yeni karakterler mi gelmiş? ” sorusunu sordurduğunu söylemeliyiz. elbette geliştirilme aşamasında iken bile bu kadar etkileyici görünen bir oyun tam olarak oyuncularla buluşunca daha etkileyici olacaktır diyebiliriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

sızıntılara göre Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Machop, Snorlax, Ghastly, Talonflame, Clefairy, Stufful ve Riolu‘nun ilk etapta kesinlikle oyuna dahil olacağı düşünülüyor. ve evrimlerini de oyunun ilerleyen safhalarında tamamlayacaklar buna bağlı olarak  Charmeleon, Charizard, Wartortle, Blastoise, Ivysaur, Venusaur, Machoke, Machamp, Haunter, Gengar, Clefable, Bewear ve Lucario karakterlerinin de zamanla açılacağı neredeyse kesin denebilir.

bizim için en önemli şey ise şuan için ne zaman kullanıcıyla buluşacağı ve hangi platforma geleceği diyebiliriz. ne yazık ki nintendo henüz kesin bir tarih yayınlamadı. ancak sevindirici haber şudur ki oyun crossplay özelliği ile gelecek ve hangi platformlarda olursa olsunlar arkadaşlarımızla oynayabileceğiz. Büyük çoğunluk akıllı telefonlarından oynayacak olsa da burada nintendo switch kullanıcılarını mutlu edecek olan gelişme switch‘den bağlandığı cihazı ile mobil platform kullanıcıları ile oyun oynayabilecek ve switch kullanım kolaylığı ile kullanıcılarının IOS ve ANDROID  platformundaki oyunculara göre biraz daha avantajlı olmalarını sağlayacaktır. kesin yayın tarihini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

nintendo offıcal website:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA