Ana Sayfa Destek Pokemon Go’da Eevee Nasıl Evrimleştirilir?

Pokemon Go’da Eevee Nasıl Evrimleştirilir?

0

Pokemon Go’daki az sayıda Pokemon, Eevee’den daha karmaşık bir evrim yöntemine sahiptir ve bu, bazen “Eevee-lutions” olarak adlandırılan, giderek artan sayıda ikinci aşama evrimine dönüşebilir. Pokemon Go’daki Eevee gelişmeleri ve bunları nasıl elde edeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Pokemon Go’da Eevee’yi Vaporeon’a Nasıl Evrimleştirirsiniz?

Pokedex’te 134. sırada yer alan Vaporeon, Eevee’nin su evrimidir, bu nedenle Graveler gibi kaya ve yer tipi Pokemon’a karşı güçlüdür. Çok nadir durumlarda vahşi doğada yakalanabilir olmanın yanı sıra, 25 şekerli bir Eevee geliştirerek bir Vaporeon elde edebilirsiniz.

Bir Eevee’yi şekerlerle geliştirmek de size bir Jolteon veya bir Flareon kazandırabilir, ancak isim hilesini kullanarak ve Eevee’nizi önceden “Rainer” olarak yeniden adlandırarak bir Vaporeon’u garanti edebilirsiniz.

Pokemon Go’da Eevee’yi Jolteon’a Nasıl Evrimleştirirsiniz?

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Pokemon #135, Jolteon, Eevee’nin yıldırım evrimidir ve Vaporeon’a benzer bir şekilde gelişir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bir Eevee’yi 25 Eevee şekeriyle geliştirmek, size Jolteon elde etmek için üçte bir şansı verir. Ancak Eevee’yi “Sparky” olarak yeniden adlandırmak bunu garanti edecektir. Jolteon vahşi doğada da yakalanabilir, ancak bu nadir görülen bir durumdur.

Pokemon Go’da Eevee’yi Flareon’a Nasıl Evrimleştirirsiniz?

Flareon, Pokedex’teki 136. Pokemon ve orijinal Eevee evrimlerinin üçüncüsüdür. Adından ve görünümünden de anlaşılacağı gibi, Flareon ateş evrimidir, bu nedenle çim ve böcek türü Pokemon ile savaşırken elinizin altında olması iyidir.

Vaporeon ve Jolteon gibi, Flareon da çok nadir durumlarda vahşi doğada yakalanabilir ve ayrıca 25 Eevee şekeri kullanılarak üçte bir şansla bir Eevee’den evrimleştirilebilir. Evrimi, evrimleşmeden önce Eevee “Pyro” olarak yeniden adlandırılarak kilitlenebilir.

Pokemon Go’da Espeon Nasıl Gidilir?

Espeon, Pokedex’te 196. sıradadır ve Johto bölgesinden ilk Eevee evrimidir. Bu Pokemon psişik bir türdür, yani Grimer gibi dövüş ve zehir tipi Pokemonlara karşı savaşırken kullanmak için iyi bir Pokemon’dur.

Bir Espeon edinmenin en hızlı yolu, bir Eevee’nin adını “Sakura” olarak değiştirmek ve ardından onu geliştirmek için 25 Eevee şekeri kullanmaktır. Alternatif olarak, onunla 10 km boyunca arkadaşın olarak yürüyebilir, ardından gündüzleri geliştirebilirsin.

Yine de, tüm Pokemon Go oyuncularından “Zamanında Dalgalanma” özel araştırma görevinin bir parçası olarak bir Eevee’yi bir Espeon’a dönüştürmelerinin isteneceğini hatırlamak önemlidir. Bu yüzden şekerinizi saklamaya ve bir Eevee’yi arkadaşınız yapmanızı ve onunla 10 km yürümenizi gerektiren bu özel görev verilene kadar beklemeye değer. Bu mesafeyi yürüdükten sonra, Eevee’yi gündüz 25 şekerle geliştirin ve bir Espeon’a dönüşmesi gerekir.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA