Ana Sayfa İnternet Playstation Store Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Store Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

0

Playstation Store Her ay olduğu gibi Mart ayında da birbirinden güzel oyunları PSN aboneliği olan kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu , geniş kullanıcı yelpazesi olan PS Store özellikle pandemi döneminde evlerimizde geçirdiğimiz günlerde yaptığı indirimler ve sunduğu birbirinden güzel içeriklerle gönlümüzde taht kurmuştu.

Şubat ayı kullanıcıları pek memnun etmese de Mart ayı son zamanların en iyi PS Plus aylarından biri olmuş demek oldukça mümkün.

Mart ayı boyunca Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes, Farpoint VR ve Maquette oyunları oyunları ücretsiz veriliyor. Dört oyunu da hemen şimdi kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ayıca Mart ayında , Şubat ayının ücretsiz oyunu Destruction All-Stars da ücretsiz indirilebiliyor olacak. Destruction All-Stars‘ın iki ay boyunca ücretsiz dağıtılacağı açıklanmıştı. Oyun önümüzdeki ay itibarıyla 20 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Not : Mart ayı oyunlarını 5 Nisan’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

1.Final Fantasy VII Remake 

Bir efsanenin yeniden doğuşu ;

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Final Fantasy 7 bazı oyuncular tarafından serinin en iyi oyunu sayılsa da, 1997 yılına ait grafikleri ve oynanış mekanikleri ile, yeni nesil oyuncuların şimdilerde oturup oynayacağı türden bir oyun sayılmaz. Serinin 15 ana oyunu ve şu an sayamayacağımız kadar fazla yan oyunu olduğunu düşünürsek, birçok oyuncunun daha yeni oyunlar ile seriye giriş yapıp, dünyaya alıştıktan sonra eski oyunlara dönüş yapma ihtimali olduğunu söyleyebiliriz. İşte Final Fantasy 7 Remake, tam olarak bu noktada devreye giriyor , oyun içerisinde ki mekanikler , karakterlerin tasarımları ve mimikleri , sahne efektleri ve olağanüstü grafikleriyle göz dolduran bir oyun , fakat dediğimiz gibi Final Fantasy 7 özel bir oyun her kullanıcı kitlesinin kolaylıkla kabulleneceği bir yapıt değil.

Final-Fantasy-VII-Remake.jpg (1280×720)2.Remnant: From the Ashes

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Final Fantasy 7 Remake’te olduğu gibi bu oyunda kullanıcıların oynarken kolaylıkla adapte olabileceği bir oyun değil , Aksiyon ve RPG türünü yapısında barındıran bu yapım Souls benzeri mekanikleriyle ve oyun yapısıyla oldukça başarılı bir iş olmuş diyebiliriz , oyunu indirmeden önce kesinlikle inceleme ve gameplay videolarını izlemenizi önemle tavsiye ederim , oyunun en can alıcı kısmı kesinlikle grafikleri ve oyun mekanikleri olacaktır.

DiFL4qoX4AE_5lJ.jpg (1200×626)
3-Farpoint VR

Farpoint VR yapısında fantastik öğeleri de barındıran bir FPS oyunu . Bilimkurgu teması , oyunun hikayesinin uzayda sonsuz enerjinin sırrını çözmek üzere araştırmalar yapan bir gurup bilim insanının, Dr. Grant Moon and Dr. Eva Tyson’ın  gizemli bir kaza sonucu bilinmeyen bir gezegende mahsur kalışı, çevrelerine adapte olma ve hayatta kalma çabalarını konu alıyor. Oyun ayrıca hem online hem de PS VR Aim Controller desteğine de sahip.

476337-h.jpg (1920×1080)

4-Maquette

MAQUETTE; her binanın, bitkinin ve nesnenin aynı anda hem küçük hem de inanılmaz derecede devasa olduğu birinci şahıs bakış açısına sahip tekrarlamalı bir bulmaca oyunu , diğer oyunlara göre oldukça farklı bir temaya sahip olan Maquette , standart PS oyunlarından sıkılan kullanıcılar için farklı bir deneyim vadediyor.

ss_761b78bb294ae396489e8c252fd8a27a287c428f.1920x1080.jpg (1920×1080)5-Destruction All-Stars

Zamanın en çılgın oyunlarından Carmageddon’u anımsatan oyun yapısıyla 2021 yılında piyasaya sürülen bu yapım daha sempatik bir temaya sahip , fakat görevimiz pek masum sayılmaz , bulunduğumuz arenada ki rakiplerimizin araçlarını parçalayarak liderlik yarışına dahil olmalıyız. Eğer bol eğlenceli dakikalar yaşamak istiyorsanız bu oyun tam da size göre , oyunun teması birazda PUBG Mobile’a bir dönem eklenen ağır silahlı araçların bulunduğu eğlence moduna oldukça benziyor.

destruction-allstars-image-2.jpg (2560×1402)
Oyunların tamamı listede bulunmaktadır , bu ay gerçekten çok dolu dolu içerikler bulunduğunu söyleyebilirim , keyifli oyunlar dilerim.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA