Ana Sayfa İnceleme PlayStation Plus ve Xbox Gold Kullanıcılarına Mart Ayında Ücretsiz Olarak Sunulacak Oyunlar

PlayStation Plus ve Xbox Gold Kullanıcılarına Mart Ayında Ücretsiz Olarak Sunulacak Oyunlar

0

Artan internet bağlantı hızları ve buna paralel olarak güçlü wireless yonga setine sahip oyun konsollarıyla birlikte trend olan Online Konsol Oyun platformları, her ne kadar kullanıcıların canını sıksa da, bu platformlar aylık bazda ücretsiz oyun dağıtımı yapmaya devam ediyor. Oyun konsolu satın aldığınızda, gerek diğer kullanıcılar ile internet üzerinden çoklu oyuncu desteği kazanabilmeniz, gerekse oyun içerisinde bulunan bir çok bölümü açabilmeniz adına sizlere şart koşulan PlayStation Plus ve Xbox Gold platformu Premium üyeliklerinin, Mart ayında sizlere ücretsiz olarak sunduğu oyunları derledik.

Şubat ayında sunduğu oyunlar ile kullanıcılara eh işte! dedirten PlayStation Plus, Mart ayında kullanıcıların tepkisini çekeceğe benziyor. PS4 için Disc Jem ve Tearaway Unfolded gibi neredeyse takipçi kitlesi bulunmayan 2 adet oyunu ücretsiz şekilde kullanıcılara sunan PlayStation Plus, PS3 kullanıcıları içinse Under Night: In-Birth ve Earth Defense Force 2025 oyunlarını ücretsiz olarak sundu. PS4 ve PS3 kullanan PlayStation Plus üyelerine bu oyunları sunan PlayStation, PS Vita kullanıcılarına ise Mart ayı boyunca Severed ve Lumo oyunları için ücretsiz indirme hakkı verdi.

Mart ayı boyunca PlayStation Plus üyesi PS4 kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunlar:

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Disc Jem

Tearaway Unfolded

Mart ayı boyunca PlayStation Plus üyesi PS3 kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunlar:PlayStation Plus ve Xbox Gold Kullanıcılarına Mart Ayında Ücretsiz Olarak Sunulacak Oyunlar

Under Night: In-Birth

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Earth Defense Force 2025

Mart ayı boyunca PlayStation Plus üyesi PS Vita kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunlar:

Severed

Lumo

İşin Microsoft kısmında ise, Xbox Gold kullanıcıları Mart ayında vasatın biraz daha üzerinde diyebileceğimiz oyunlar için ücretsiz indirme hakkına sahip oldular. Xbox One kullanıcılarına Layers Of Fear isimli korku oyununu ve Evolve isimli oyunu ücretsiz olarak sunan Xbox, Xbox 360 kullanıcılarına ise oyunculara Metal Slug’ı anımsatan Bonderlands efsanesini ve Heavy Weapon isimli savaş oyununu ücretsiz olarak sundu.

Mart ayı boyunca Xbox Gold üyesi Xbox One kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunlar:

Layers Of Fear

Evolve

Mart ayı boyunca Xbox Gold üyesi Xbox 360 kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunlar:

Bonderlands

Heavy Weapon

Geçtiğimiz aya göre Xbox Gold’un gölgesinde kalan PlayStation Plus, bu tavrı ile oyuncuların tepkisini çekeceğe benziyor. Yukarıda belirtilen tüm oyunları Xbox Gold veya PlayStation Plus üzerinden oyun konsolunuza Mart ayı boyunca hiçbir ücret ödemeden indirebiliyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA