Ana Sayfa Haberler PlayStation Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları!

PlayStation Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları!

0
PlayStation Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları!

Artık bir PlayStation klasiği haline gelen PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi, her ay olduğu gibi Kasım ayında da devam ediyor. Birçok PSN üyesinin üyelik yenileme sebebi olarak gösterilen aylık bazda ücretsiz oyunlar serisinde sunulan oyunlar bu ay kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Düşen hava sıcaklıklarıyla birlikte oyuncu sezonunun açılmasının ardından, konsol başındaki oyuncu sayısında ciddi artışların yaşanacağı bu ay içerisinde aylık bazda ücretsiz olarak sunulan oyunları konsol çeşidine göre listelemek gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz:

 

PlayStation 4

 

·        Bulletstorm: Full Clip Edition

Terk edilmiş gezegene düşen Grayson Hunt olarak intikam peşinde koşuyorsunuz. Ünlü infaz çetesi Dead Echo’ya üye olan Grayson, içinde bulunduğu gezegenden kurtularak kendine bunu yapanlardan intikam alma çabasındadır. Bulletstorm, isteğe göre tek kişilik veya çoklu oyuncu desteği de yer alabiliyor.

PlayStation Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları!

·        Yakuza Kiwami

 

Kazuma Kiryu, 10 yıl önce en yakın arkadaşını şehrin suç çetelerine kurban vermiştir. Yakuza’dan kovulduktan sonra hapis hayatı yaşayan Kiryu serbest kaldığında, şehir tanıyamayacağı kadar değişmiştir. Hapisten çıktıktan sonra tanıştığı kız ile Tojo Clan’in kasasından çalınan 10 milyon ¥ (Yen)’in peşine düşer. Kiryu’nun hayatı bu kaosu çözmesine endekslidir.

PlayStation 3

 

·        Jackbox Party Pack 2

·        Arkedo Series

PS Vita

 

·        Burly Men At Sea

·        Roundabout

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.