Ana Sayfa Haberler Playstation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunlar

Playstation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunlar

0
11858 teknik destek

Bir Playstation klasiği haline gelen aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi Haziran ayında da devam ediyor. PS Plus sistemine üye olan kullanıcılara her ay farklı ücretsiz oyunlar sunan Sony, geçen ay Battlefield VStranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunlarını oyunculara ücretsiz olarak sunmuş ve oldukça olumlu geri dönüşler almıştı. PS Plus’ta bu ay sunulacak oyunlar aksiyon temasında birleşecek ve oldukça beğeni toplayacağa benziyor.

Playstation Plus üyeliğine sahip olan Playstation 4 ve Playstation 5 kullanıcılarının bu ay içerisinde ücretsiz şekilde sahip olabileceği oyunları listelemek gerekirse;

 

Playstation 4

Star Wars:Squadrons

Playstation Plus kullanıclarına ücretsiz olarak sunulacak oyunların başında Star Wars:Squadrons oyunu geliyor. 1 Haziran itibariyle PS Plus kullanıcılarının erişimine ücretsiz olarak açılacak olan Star Wars:Squadrons 5 Temmuz’a kadar erişimde kalacak.

 

 

Virtua Fighter 5:Ultimate Showdown

Tür ve senaryo bakımından Street Fighter ve Mortal Kombat’ı andıran oyun, bu iki seri kadar kült yer edinemese de, PS Plus kullanıcılarına bu ay güzel bir alternatif olarak sunuluyor. Diğer oyunlardan farklı olarak 1 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz temine açık olacak olan oyun, hem Playstation 4 hemde Playstation 5 kullanıcılarının erişiminde olacak.

11858 teknik destek

 

Playstation 5

Operation:Tongo

Haziran ayı boyunca yalnızca Playstation 5 kullanıcılarına sunulacak olan Operation:Tongo oyunculara ajanlık ve hackerlık deneyimi yaşatıyor. Ortak işbirliği ve birliktelik üzerine kurulu senaryosu sayesinde çervrimiçi arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak olan oyun 1 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında kullanıcıların erişimine açık olacak.

 

 

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWhatsApp Business Alışveriş Düğmesi nasıl kullanılır ?
Sonraki İçerikARM Yeni Grafikleri Birimlerini Duyurdu
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.