Ana Sayfa Haberler Playstation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunlar

Playstation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunlar

0

Bir Playstation klasiği haline gelen aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi Haziran ayında da devam ediyor. PS Plus sistemine üye olan kullanıcılara her ay farklı ücretsiz oyunlar sunan Sony, geçen ay Battlefield VStranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunlarını oyunculara ücretsiz olarak sunmuş ve oldukça olumlu geri dönüşler almıştı. PS Plus’ta bu ay sunulacak oyunlar aksiyon temasında birleşecek ve oldukça beğeni toplayacağa benziyor.

Playstation Plus üyeliğine sahip olan Playstation 4 ve Playstation 5 kullanıcılarının bu ay içerisinde ücretsiz şekilde sahip olabileceği oyunları listelemek gerekirse;

 

Playstation 4

Star Wars:Squadrons

Playstation Plus kullanıclarına ücretsiz olarak sunulacak oyunların başında Star Wars:Squadrons oyunu geliyor. 1 Haziran itibariyle PS Plus kullanıcılarının erişimine ücretsiz olarak açılacak olan Star Wars:Squadrons 5 Temmuz’a kadar erişimde kalacak.

 

 

Virtua Fighter 5:Ultimate Showdown

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Tür ve senaryo bakımından Street Fighter ve Mortal Kombat’ı andıran oyun, bu iki seri kadar kült yer edinemese de, PS Plus kullanıcılarına bu ay güzel bir alternatif olarak sunuluyor. Diğer oyunlardan farklı olarak 1 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz temine açık olacak olan oyun, hem Playstation 4 hemde Playstation 5 kullanıcılarının erişiminde olacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Playstation 5

Operation:Tongo

Haziran ayı boyunca yalnızca Playstation 5 kullanıcılarına sunulacak olan Operation:Tongo oyunculara ajanlık ve hackerlık deneyimi yaşatıyor. Ortak işbirliği ve birliktelik üzerine kurulu senaryosu sayesinde çervrimiçi arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak olan oyun 1 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında kullanıcıların erişimine açık olacak.

 

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA