Ana Sayfa Haberler PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu!

PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu!

0

Klasik haline gelen PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi önümüzdeki Aralık ayında da devam edecek. PlayStation 3 ve PS Vita sahipleri adına çemberin daraldığı bu günlerde içerisinde sunulan oyunlar, oyunseverlerin hoşuna gidecek gibi gözüküyor. Bilindiği üzere Sony, Mart 2019 itibariyle PlayStation 3 ve PS Vita konsol grubunu ücretsiz oyunlara erişimini kısıtlayacak. Bu durumda dünya üzerinde milyonlarca PSN abonesinin aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi fırsatlarından yaklaşık olarak 5 ay daha faydalanabileceği anlamına geliyor. Bu durum her ne kadar bir tür pazarlama stratejisi olarak algılansa da birçok kullanıcıyı üzecek bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.

 

 

Aralık ayı süresi içerisince PS Plus üyelerine ücretsiz şekilde sunulacak olan oyunları sahip olunan konsol çeşidine göre listelemek gerekirse:

 

PlayStation 4

 

·        Iconoclasts

PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu!

·        Onrush

·        Soma

PlayStation 3

 

·        Steredenn:Classic

·        Steins:Gate

PS Vita

 

·        Iconoclasts

·        Papers:Please

4 Aralık 2018 tarihinden itibaren PS Plus üyelerine ücretsiz olarak yüklenime açılacak oyunların çok fazla tatmin edeceğini söyleyemeyiz ancak, yaklaşan PSN yıl sonu indirim dönemini de göz önünde bulundurduğumuzda iddaalı oyunların ücretsiz oyunlar serisinde yer almaması mazur görülebilir bir durum diyebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.