Ana Sayfa İnceleme Philips in Efsane Ambilight Teknolojisini Her Televizyona Kazandıran Cihaz Dream Screen İncelemesi

Philips in Efsane Ambilight Teknolojisini Her Televizyona Kazandıran Cihaz Dream Screen İncelemesi

0

Philips in fark yaratan teknolojisi ambilight ı hemen hemen hepimiz biliriz. Daha önce karşılaşmayanlar için açıklamak gerekirse ambilight teknolojisi televizyondaki görüntülerin televizyon çerçevesi dışına çıkmasını sağlıyor. Televizyonların arkasında sıralı şekilde sağ ve sol yanlarda veya sağ,sol ve üst arka kısımda bulunan dinamik led lambalar sayesinde ekran görüntüsünün tonlarında, tv nin bağlı olduğu üniteye veya duvara ışık yansımasını sağlayan ambilight teknolojisinin patenti philipste bulunduğu için yalnızca philips tarafından kullanılabiliyor.

dreamscreen1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Görsel etkisinin yanısıra göz sağlığını korumaya da yardımcı olan Dream Screen  35 ile 45 inç arası ekran modellerinde 12 led lamba, 45 ile 65 inç arası ekran modellerinde 18 led lamba, 65 ile 85 inç arası ekranlarda ise 24 şerit lamba kullanıyor.

dreamscreen2

Şimdilik proje aşamasında olan Dream Screen seri üretime geçmek için hedeflediği rakamın yaklaşık on katına ulaştı. Bu da ürünün ilerleyen günlerde seri üretime geçeceği anlamına geliyor. Ürünün piyasa fiyatının ise seri üretime geçildikten sonra belirleneceği konuşuluyor.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA