Ana Sayfa İnceleme Philips 246E7QDAB ve 276E7QDAB Monitör Özellikleri ve Fiyatı

Philips 246E7QDAB ve 276E7QDAB Monitör Özellikleri ve Fiyatı

0
Paylaş

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Philips, bilindiği üzere monitör grubu ürünlerde lisans ortalığı MMD ile çalışıyordu. Oldukça kaliteli ürünleri Philips markası altında son kullanıcıya ürünler ulaştıran şirket, Ultra Color teknolojisine sahip 2 yeni monitörüyle ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Daha doğalyeşil, daha yoğun kırmızı ve daha derin mavi renkler elde edilmesini sağlayan Ultra Colour teknolojisi, görüntüdeki gerçekliği maksimumlara çıkarıyor ve seyir keyfini artırıyor. Normal teknolojiye sahip monitörlerde çıplak gözle NTSC renk gamının %72si görülebiliyorken, Philips‘in Ultra Color teknolojisine sahip monitörlerinde çıplak gözle görülebilen NTSC renk gamı oranı %85‘lere çıkıyor.

ultra color 3

24 inç ve 27 inç olmak üzere 2 farklı modeli olan bu yeni monitörler 1920×1080 piksel Full HD çözünürlüğe sahip ve IPS aydınlatma teknolojisini kullanıyor. Parlama ve yansımayı önceliyici filtreye sahip olan monitörlerin ekran parlaklık oranı ise yaklaşık 250 kandela civarında. Full HD video girişlerinde yayını 1 saniyede 60HZ değerinde tarayabilen ürünün kontrast oranı ise mega kontrast olarak belirtiliyor. Ürünün 178 derece görüntü verme açısına sahip olduğunu, NTSC renk gamı oranının %85 olduğunu belirtmekte fayda var. Ürünün tepkime süresi ise 4ms.

Piana black (parlak) cihaz çerceveye sahip olan üründe aynı zamanda Philips‘in sahneye göre kontrast sağlayan teknolojisi Smart Image Lite ve SmartContrast özelliği de yer alıyor. Ürüne akıllı telefonlarınız, tablet ve bilgisayarlarınızdan kolayca görüntü aktarabiliyorsunuz. Ürün üzerinde 1 adet VGA, 1 adet DVI ve 1 adet de HDMI görüntü giriş konnektörü bulunuyor.

ultra color 2

Şimdiye kadar, sahip olduğu en gerçekçi renk teknolojisi Ultra Color teknolojisi, mutimedya bağlantı özelliklerigöz yorgunluğunu engelleyen Philips Flicker Free teknolojisi, düşük güç tüketimi ve parlamayan ekranı ile birlikte bir çok ofisin yeni gözbebeği olması beklenen bu yeni Philips monitörlerin 24 inç‘lik versiyonunun Avrupa satış fiyatı 190€, 27 inç‘lik versiyonunun Avrupa satış fiyatı 240€ olarak açıklansa da ürünün ülkemizde satışa sunulacağı tarih ve piyasaya giriş fiyatı henüz açıklanmış değil.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.