Ana Sayfa Haberler PES 2018’de Yer Alan Türk Takımları Belli Oldu!

PES 2018’de Yer Alan Türk Takımları Belli Oldu!

0
Paylaş
pes 2018

PES 2018’de Yer Alan Türk Takımları Belli Oldu!

Futbolseverlerin PES 2018’e dair beklediği haberlerden biri de, Türk takımlarının hangisi olacağıydı. Bu konuyla ilgili detaylar artık netlik kazanmaya başladı. KONAMI, hem oyunun piyasaya çıkış tarihini hem de oyun içerisindeki Türk takımlarının hangileri olduğu açıkladı.

Oyunseverlerin, ‘futbol’ denince aklına ilk olarak ‘FIFA’ ve ‘PES’ geldiği, su götürmez bir gerçek. KONAMI’nin geliştirdiği bu oyun, her ülkede olduğu gibi ülkemizde de çok ciddi rağbet göreceğe benziyor.

pes

KONAMI’nin geliştirdiği PES oyunu oldukça üstün özelliklere sahip olmasına rağmen, tüm liglerle anlaşmalı olmadığından dolayı yıllardır Türkiye’den sadece Galatasaray takımı bulunmaktaydı.

Yapılan açıklamayla PES 2018’de 3 büyüklerin yer alacağının bildirilmesi, ülkemizdeki futbolseverler tarafından memnuniyetle karşılandı. PES 2018’de artık Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray yer alıyor. Fakat Türkiye Ligi olmadığından ötürü diğer takımların olmayacağı bildirilmiştir.

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2018 olarak açıklandı. Tam sürümlerinin ise 12 Eylül tarihi itibariyle PS3, PS4, Xbox One ve PC olmak oyunseverlerin beğenisine ve kullanımına sunulacağı bildirildi.

Fiyatlarının ise Steam’de 199TL, PS Store’de 179TL olacağı duyurulmuştur.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.