Ana Sayfa Haberler Panasonic HX-A1 Aksiyon Kamera

Panasonic HX-A1 Aksiyon Kamera

0
Paylaş

Aksiyon severler için geliştirilen aksiyon kameralara hergün yeni bir marka ekleniyor. Son dönemde oldukça popüler olan aksiyon kameraların arasına Panasonic in ürettiği HX-A1 ürünü de eklendi. Şimdiye kadar ki en küçük boyuta sahip olan aksiyon kameralardan biri olan HX-A1 aynı zamanda giyilebilir teknoloji ürünleri sınıfına giriyor. El feneri boyutundaki kamerayı isterseniz bileğinize, isterseniz kaskınıza istersenizde yakanıza takabiliyorsunuz.

panasonic-1

Oldukça minyatür bir tasarıma sahip bu şirin kamera 1,5 metre derinliğe kadar suya, -10 dereceye kadar soğuğa ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahip. HX-A1 küçük olmasının yanısıra oldukça sade ve hafif  (Yaklaşık 45 gram) Cihaz üzerinde üç adet tuş bulunuyor bu tuşlar sayesinde cihazı açıp kapatabiliyorsunuz, çekim yapabileceğiniz modu seçiyorsunuz ve kayıtı başlatıp durdurabiliyorsunuz. Ayrıca üründe wifi bağlantı özelliği bulunuyor bu özellik sayesinde cihazdaki görüntüleri kablosuz olarak aktarabiliyorsunuz. Veri aktarım işlemini dilerseniz USB kablo üzerinden de sağlayabiliyorsunuz.

panasonic-2

Panasonic HX-A1 istenildiği takdirde tripod bağlanılarak doğa gözlemlerinde ve fotoğraf çekimlerinde de kullanılabiliyor. Cihaz saniyede 30 kareden 1920x1080p çözünürlükte Full HD video kaydı yapabiliyor. Ayrıca istenildiği takdirde ağır çekim modu da cihazda mevcut.

panasonic-3

Panasonic HX-A1 videoları mp4 formatında kaydediyor ve kayıt ortamı olarak SD Kart kullanıyor. Mos sensör kullanılan kamerada istenildiği takdirde 4 MP lik fotoğraf çekimi de yapılabiliyor. Olumsuz aydınlatma koşullarında ise cihaza kızıl ötesi lens takabiliyorsunuz.

panasonic-4

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.